Poznajcie zwycięzców konkursu na plakat z Wojny Krwi!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED



Gratulujemy!​



Pierwsza Nagroda — Barbara G.​





Druga Nagroda — Fadly R.​





Trzecia Nagroda — Ilya S.​


 
Ten pierwszy to istna rewelka, prosty a jednocześnie pomysłowy. Zasłużone zwycięstwo, ale reszta też niczego sobie ;)
 
Pierwsze wygrało zasłużenie i podejrzewam że główny powód był taki: brak Geralta. I słusznie bo to nie on jest osią opowieści.
 
1 miejsce bardzo zasłużenie, pięknie zrobione.

Dwa następne miejsca zamieniłbym miejscami, a to dlatego, że 2 miejsce przypomina mi szablon plakatów z gwiezdnych wojen, czy innych filmów kinowych. Bardziej podoba mi się 3 miejsce, które przedstawia bitwę o most na Jarudze, czyli nawiązanie do Meve, który został zmieniony w planszę do gwinta, też fajny pomysł.
 
Niezbyt mi się podobają miejsca 2. i 3., ale wygrana praca to istne cudo. Piękna treść, forma, przekaz i niesamowity smak artystyczny :D Jest Wojna, jest Krew, jest czarny Nilfgaard i jest Biała Królowa. Jest bitna, regularna, zlana w jedno armia nilfgaardzka, jak i zbieranina nieregularnie umundurowanych lyrijskich gerylasów. Nacieszyć się wręcz nie mogę tą pracą. chylę czoła i chapeau bas.
 
@Alicja. rozważacie może stworzenie osobnego działu dla Wojny Krwi? Otwierasz dwa identyczne tematy w dwóch działach:). Już zaczynam się gubić;)
Podoba mi się pierwszy plakat. Zasłużone zwycięstwo.
 
Last edited:
Plakat, który zdobył pierwsze miejsce jest po prostu świetny. Bardzo mi się podoba ta kompozycja :D. Pozostałe dwa też są bardzo dobre. Brawa dla wszystkich za włożoną w ich stworzenie pracę :).
 
Plakat, który otrzymał pierwsze miejsce jest, cóż... pierwsza klasa! Bardzo estetyczny i elegancki, gratulacje dla autorki!
 
Top Bottom