Poznań Game Arena 2014 i CD Projekt

+
Poznań Game Arena 2014 i CD Projekt

Witam !
CD Projekt będzie na PGA 2014 ? Chodzi mi o stoisko z wiedźminem takie jak np. na gamescomie. :)
 
Last edited:
CD Projek RED pojawi się na PGA w postaci 3 ludzi. BTW w dyskusjach ogólnych jest wątek o tymże wydarzeniu.
 
To mam taką luźną sugestię by wykorzystać ten temat do zebrania najciekawszych pytań. Gdybym miał możliwość, to sam bym pojechał i wypytał ich skrupulatnie o wszystko, ale niestety czasu brak...
 
To mam taką luźną sugestię by wykorzystać ten temat do zebrania najciekawszych pytań. Gdybym miał możliwość, to sam bym pojechał i wypytał ich skrupulatnie o wszystko, ale niestety czasu brak...
Świetny pomysł. @Fartuess Jak byś spotkał REDa, to zrobiłbyś z nim mały wywiad?
 

Guest 3669645

Guest
To ja zaczynam.

1. Czy będzie kilka walut czy tylko korony?
2. Czy Regis w grze pozostanie abstynentem mimo popijawy na zamku Stygga?
3. Ile w Novigradzie znajdować się będzie gnomich zakładów jubilerskich?

Pozdrawiam
 

Guest 2686910

Guest
To ja zaczynam.

1. Czy będzie kilka walut czy tylko korony?
2. Czy Regis w grze pozostanie abstynentem mimo popijawy na zamku Stygga?
3. Ile w Novigradzie znajdować się będzie gnomich zakładów jubilerskich?

Pozdrawiam
 
To ja zaczynam.

1. Czy będzie kilka walut czy tylko korony?
2. Czy Regis w grze pozostanie abstynentem mimo popijawy na zamku Stygga?
3. Ile w Novigradzie znajdować się będzie gnomich zakładów jubilerskich?

Pozdrawiam

4. Czy gra w kości będzie trwała jedną partię jak w W2, czy zgodnie z oczekiwaniami fanów wrócicie do dwóch wygranych?
5. Czy dominanty będą dostępne od razu, czy dopiero po odblokowaniu w drzewku rozwoju postaci?
6. Czy działanie eliksirów będzie się znów - jak w W2 - bezsensownie znosić?

Ja również pozdrawiam!
;)
 
7. Czy broń będzie można naprawiać tylko u, na przykład - Kowala z Podrgodzia, czy będzie można nabyć u Talara, Kalksteina czy innego handlarza "zestaw małego kowala" i samemu naprawiać broń.
8. Widzieliśmy na SoD człowieka z taką samą twarzą jak pan sołtys Downwarren. Czy modele twarzy i ciał postaci pobocznych będą się znowu tak często powtarzały jak w W2 i W1, czy bardzo ciężko będzie spotkać blisko siebie dwóch takich samych Nizołków, Gnomów itp.
9. Czy wybór między Triss, a Yen będzie opierał się na tylko jednym wyborze w grze (na pewno się takowy pojawi ;)), czy to będzie jakiś symulator randek i gra automatycznie wybierze tą ukochaną Geralta, która będzie miała wyższy wskaźnik "miłości", czy może nasze wybory fabularne i niefabularne będą dawały nam u każdej pani "punkty reputacji", które będą miernikiem tego, czy preferujemy Triss czy Yen?
 
Ile razy mam powtarzać, że Kowal z Podgrodzia to czwarty generał Gonu?! Już nie jest kowalem!

Co nie znaczy, że od czasu do czasu po starej znajomości nie mógłby Geraltowi pociągnąć osełką stalowego miecza, którym później Wiedźmin będzie go ciachał. ;)
Albo na przykład kowalem mógłby być incognito w przebraniu, by - niczym krasnoludy sypiące piasek w tryby ludzkich fabryk i manufaktur - dokonać sabotażu i uszkodzić Geralci oręż przed ostatecznym starciem.
 
Czwarty, to może być Eredin, Kowal z Podgrodzia jest co najmniej pierwszy, albo 0,5-owy.
Tylko Eredin to nie generał, a król ;). REDzi nie pokazują czwartego generała, bo jest to właśnie Kowal z Podgrodzia. Chcą nam zrobić niespodziewankę.
 
A to królem nie był Auberon? No chyba że królem Gonu to się zgadzam.
No jasne, że miał na myśli Gon. Ciekawym, czy Avallac'h radzi sobie na tronie Aen Elle. A może ustąpił miejsca Eredinowi, aby knuć w spokoju?
 
Avallach chyba nadal pomaga z Czasem Zapłaty na Themodders, więc pewnie w grze go nie będzie (za dużo roboty).
 
Top Bottom