Poznań Game Arena 2014 i CD Projekt

+
Nie miałem na myśli każdej cut-scenki, ale te "większe" filmiki jak intro, outro i może jeszcze kilka z jakichś ważnych wydarzeń.
 

Guest 2686910

Guest
Oby. Takie zabiegi z cutscenami w CGI były konieczne w czasach, kiedy grafika była taka, że przykro było patrzeć, ale nikt tego jeszcze nie wiedział. Dzisiaj z taką grafiką, jaką można uzyskać renderując w czasie rzeczywistym albo w ostateczności prerenderując na silniku gry nie ma to sensu, bo raz, że CGI kosztuje, a dwa, że wybija z gry innym wyglądem (zazwyczaj lepszym) i tym, że musi się wczytać jakoś, więc w najlepszym przypadku widzimy czarny ekran przez sekundę, w gorszym przez parę. A jednak wolę patrzeć na cutscenki a nie na, choćby krókie, ekrany ładowania.

Intro i outro są wyjątkowe i ta lepsza jakość CGI tylko to podkreśla.
 

Guest 3669645

Guest
Mnie by było szkoda pieniążków na coś tak niepotrzebnego jak outro. REDzi mają teraz ładny silnik w grze, sami sobie wykombinują końcówkę gry. W przypadku W1 to co innego, wstydzili się w ogóle gameplay'a pokazywać (jedyny trailer* gry zrobili z samego CGI)

*Oczywiście nie biorę pod uwagę trailera z 2004 roku
 
Mnie by było szkoda pieniążków na coś tak niepotrzebnego jak outro. REDzi mają teraz ładny silnik w grze, sami sobie wykombinują końcówkę gry.

Już w W2 zdecydowali się na takie rozwiązanie i świetnie to wyszło. Zwiastun na silniku, 52 i 1/2 też wypadł bardzo dobrze.
Oba materiały klimatyczne mocno. Z chęcią zobaczyłbym coś w tym stylu w ramach promocji trójki.
CGI nie jest konieczne.
 


Z tej fotki mogę wyciągnąć następujące wnioski:
1)Mapa albo jest bardzo duża, co sugeruje jej grubość, albo są dwie złożone razem, choć kart nie ma w zasięgu wzroku.
2)Szkoda, że jest błyszcząca, po W2 spodziewałem się matowej, ślicznej, umożliwiającej oglądanie w pełnym świetle mapy.
3)Nie wiem jak taką mapiorę wpakują do box'a, plus instrukcja i kompendium, co daje mi nadzieję na podobne pudełeczko jak w poprzednich wiedźminach.

Na wystawie jest wersja XBONE :p
 

Guest 3669645

Guest
Weźcie zróbcie porządne zdjęcia tej mapy.

Albo nie. Nóź do szkła i mapa do kieszeni :p Reszta niech odwraca uwagę REDów
 
Zapytajcie o Gnomy, kiedy REDzi zakryją uszy i oczy to hyc po mapę, a potem ukradnijcie jakiegoś malucha i jedźcie go przemalować, ewentualnie zmieńcie zegarek w jakimś sklepie ubraniowym.
 
Top Bottom