Poznań Game Arena 2014 i CD Projekt

+

Guest 3669645

Guest
Pytanie dla tych co byli na PGA i widzieli demko: Komentarz był częścią filmu z gameplay'em, czy komentował RED na żywo ze sceny? Znaczy, w ogóle czy pokaz był rozgrywany na żywo czy tylko puszczono gotowy materiał, ten sam, który opublikują w sieci?

Mam nadzieję że gotowy materiał, chciałbym zobaczyć tą słynną 3 minutową walkę z wilkołakiem.
 
Więc jaki mamy problem aby to wrzucić na serwis zwany youtubem?
Problem jest taki że dzisiaj jest niedziela i ludzie chcą pewnie odpocząć z rodziną, a nie pierdzielić się z wrzucaniem filmu. Najwcześniej jutro dostaniemy.
 
A wracając do kwestii Q&A to wczoraj doszedłem z kolegą do wniosku, że koncert przeciągnął się tylko ze względu na to, żeby uniknąć właśnie sesji pytań. Bo co? Przecież to nie ich wina, że targi zamykają o 20. :p
 
No, jeśli Redzi byli tacy chętni do dzielenia się informacjami jak tam piszą to obawiam się, że forumowa ekipa niczego nowego się nie dowie...
A propos forumowej ekipy. Ciekawe, czy będzie nam dzisiaj (ew. jutro) dane poznać odpowiedzi na nasze pytania :p.
 
Ale i tak lepiej ze dopasowywali do Polskiego niż gdyby zostawili mimike pod angielski...
No właśnie nie jest dopasowany. Już pisałem Geralt ma angielską mimikę, a mówi głosem Jacka Rozenka.
To znaczy przynajmniej w tym krótki fragmencie, kiedy pyta Jaska: Are you bucca ?
ED:
Od dzisiaj można mówić zamiast: Na Boga - Na bucca ;)
 
Last edited:
Top Bottom