Poznań Game Arena 2014 i CD Projekt

+
Ciągle mam nadzieję, że pokażą jakiś inny fragment, bo ileż można pokazywać to samo? Ale pewnie znowu Geralt będzie poszukiwał Ciri. :) Przynajmniej usłyszymy polski dubbing. Szczególnie ciekaw jestem jak wypadną głosy Jaśka i Dijkstry.
 
Mam nadzieje żebyście nie zrzędzili na ,,ciągle to samo" i żeby doszedł do was przeciek z fabuły. Najlepiej z samego końca gry...

Ludzie, ile można narzekac, jeżeli umiecie to zróbcie sami :/.

A tak calkiem serio... Kiedy trailer z CIRI? JA CHCE TRAILER Z CIRI, GRRR
 
Dobrze by było, gdyby chociaż pokazali ten gejmplej na najnowszym buildzie. (zapewne becie), a nie na starej alfie.
No nie wiem. Musieliby nagrywać gameplay od nowa, a tak, to podmienią tylko pliki dźwiękowe i napisy.
Niemniej, byłoby fajno, gdyby pokazali nowy build :).
Gameplay z zeszłego roku na nowym buildzie i to jeszcze po polsku. Marzenia...
 
No nie wiem. Musieliby nagrywać gameplay od nowa, a tak, to podmienią tylko pliki dźwiękowe i napisy.
Niemniej, byłoby fajno, gdyby pokazali nowy build :).
Gameplay z zeszłego roku na nowym buildzie i to jeszcze po polsku. Marzenia...
To już chyba lepiej nagrać od nowa zamiast podmieniać pliki dźwiękowe. Przynajmniej będzie synchronizacja ust postaci z kwestiami.
 
No nie wiem. Musieliby nagrywać gameplay od nowa, a tak, to podmienią tylko pliki dźwiękowe i napisy.
Niemniej, byłoby fajno, gdyby pokazali nowy build :).

A nie mogliby po prostu odpalić grę w okrslonym momęcie i grać ? Do premiery niecałe 4 miesiące, gra w zaawansowanej becie, więc teoretycznie wszystko powinno już śmigać.
 

Guest 3669645

Guest
Muszą nagrywać od nowa. Przecież nie podmienią dialogów w programie do montażu, teksty PL / ENG są często bardzo różnej długości -No i jak ktoś wyżej wspominał, mimika. Poza tym opcja z montażem kosztowałaby ich kilak razy więcej czasu i nerwów.

Ciekawe czy komentator nadal będzie się upierał przy tym, że do Novigradu jest 14 razy dalej... :p
 
Last edited by a moderator:
Jestem bardzo ciekaw, czy już dzisiaj będziemy mieli przyjemność zobaczyć gameplay z polskim dubbingiem.
 
Muszą nagrywać od nowa. Przecież nie podmienią dialogów w programie do montażu, teksty PL / ENG są często bardzo różnej długości -No i jak ktoś wyżej wspominał, mimika. Poza tym opcja z montażem kosztowałaby ich kilak razy więcej czasu i nerwów.

Ciekawe czy komentator nadal będzie się upierał przy tym, że do Novigradu jest 14 razy dalej... :p

OKOŁO 14 razy dalej. I licząc odległościami od Geralta stojącego na tamtym wzgórzu nad Johnnym do wielkiego drzewa widocznego w sumie nieopodal dalej. Więc tak, jest nawet bardzo możliwe, że Novigrad od tamtego wzgórza jest oddalony o odległość "Geralt na wzgórzu -- wielkie drzewo" x14
 
@P ATROL
A to prezentacja gameplayu nie miała być dopiero po koncercie Percivala ? :)
@BeksaLala
Raczej wątpię, że dzisiaj zobaczy go ogół, chociaż miło by było porównać sobie już dzisiaj obie wersje językowe. :)
 

Guest 3669645

Guest
Jak się nie mylę niektórzy właśnie go oglądają. :D
 

Guest 3669645

Guest
Więc tak, jest nawet bardzo możliwe, że Novigrad od tamtego wzgórza jest oddalony o odległość "Geralt na wzgórzu -- wielkie drzewo" x14
Według mapy jest oddalony o niecałe 4 razy, nie 14 :(
 
Top Bottom