Poznań Game Arena 2014 i CD Projekt

+
Pytałem czy grafika była lepsza niż na materiale z yt. Brat mówi, że dużo lepsza ostrość wszystkiego. Graficznie gra miażdżyła i chodziła bardzo płynnie. Zero zacięć.

To mnie najbardziej cieszy że W3 podczas rozgrywki wygląda dużo lepiej niż na nagraniach :) Nie umiem się doczekać żeby położyć łapki na grze :p dobrze że wychodzi po sesji / na koniec sesji bo inaczej byłby problem :)
 
Brat wrócił z PGA. UPDATE!!

Pytałem czy grafika była lepsza niż na materiale z yt. Brat mówi, że dużo lepsza ostrość wszystkiego. Graficznie gra miażdżyła i chodziła bardzo płynnie. Zero zacięć.

Polska wersja bardzo dobra. Rozenek wyborny. Dopasowanie ruchu warg do polskiej wersji dobre ale nieidealne. Można chyba jeszcze poprawić.

Walka z wilkołakiem trwała dłuuuuugo - około 3 min. Ludzie dopingowali słowami "Geralt, dajesz, dajesz!!!" Hahahahaha.

Udźwiękowienie gry i koncert Percivala genialny. Laseczki fenomenalnie śpiewały.

Pokazali tez między innymi intro do W3 - brat podsumował je słowami "niezłe ale gameplay dużo lepszy".

Wiedźmin ogólnie był najlepszą atrakcją na PGA.

Kocham cie.

A to ze wieksza i lepsza ostrosc niz na youtube itd to wiadomo. Kazdy wie ze Youtube to oszukistwo jeżeli chodzi o jakość, szybkosc itd.

Zero zacięć bo oni mają zarąbisty sprzęcior D:.

A ciebie nie kusiło żeby pójść?
 
Kocham cie.

A to ze wieksza i lepsza ostrosc niz na youtube itd to wiadomo. Kazdy wie ze Youtube to oszukistwo jeżeli chodzi o jakość, szybkosc itd.

Zero zacięć bo oni mają zarąbisty sprzęcior D:.

A ciebie nie kusiło żeby pójść?

Chory jestem. Brat pojechał na PGA i nie chciał nawet iść na prezentacje wiedźmina bo miał finał lola oglądać, ale na szczęście ja i jego koledzy
go namówiliśmy.
 
Chory jestem. Brat pojechał na PGA i nie chciał nawet iść na prezentacje wiedźmina bo miał finał lola oglądać, ale na szczęście ja i jego koledzy
go namówiliśmy.

Chciał LoLa oglądać? Zamiast Wiedźmina?! ... ;-;... On na pewno jest twoim bratem? ;/.

A tak serio, było tam jeszcze coś oprócz walki z Wilkołakiem, ruchu warg, itd pokazane?
 
Będąc na gameplayu wieśka na PGA, zauważyłem że nareście dodali możliwość blokowania ciosów jak i znaku Yrden ( pokazane podczas walki z bandytami), według mnie głos janka mimo że trochę zbyt piskliwy to idealnie pasuje i jego teksty są świetne ( nie będę spoilerował :p). No i podczas walki z tymi babami błotnymi jak i wilkołakiem można było zauważyć że gameplay był na chyba średnim poziomie trudność, bo geralt sporo oberwał. Szczególnie ta druga walka była zajebista, kiedy to wiesiek był już na 20% hp a wilkołak dzięki przeszkadzającym wilkom zregenerował się do pełna.
 
Bucca=oblakinia
 
Co do głosów Pań lasu, hmm pasują tego nie da się ukryć, chodź nie wiem czy angielskie głosy nie były lepsze ( może dlatego tak mi się wydaje bo więcej widziałem angielską wersję i się już przyzwyczaiłem). Jednakże nadal uważam bardzo dobrze odwzorowane. A co do reszty głosów, hmmm przebijają te angielskie to pewne, kilku osobom się głos janka nie podobał ale ja uważam że jest git. Co do aktorów, nie znam zbyt wielu po głosie więc wam nie powiem, to tyle z mojej strony ;).
Edit: Tak wilkołak dostał z bomby i to ona miała zatrzymywać jego regenerację jak prowadzący powiedział
 
Ma pewne szanse, ale trzeba się liczyć z pewnym grubaskiem, który zaprzepaścił marzenia o "Grze Dekady" wszystkim twórcom gier od 20 lat i jego serią o nowoczesnym rycerzu z łomem zamiast miecza.
 
Edit: Tak wilkołak dostał z bomby i to ona miała zatrzymywać jego regenerację jak prowadzący powiedział
Miał zatrzymywać, a nie zatrzymywał? Mówiłeś, że ponoć się zregenerował później do pełna, więc jak to było?Chyba, że bombkę rzucił dopiero po zregenerowaniu się.
 
Ma pewne szanse, ale trzeba się liczyć z pewnym grubaskiem, który zaprzepaścił marzenia o "Grze Dekady" wszystkim twórcom gier od 20 lat i jego serią o nowoczesnym rycerzu z łomem zamiast miecza.
Że niby zwykła strzelanka ma być lepsza od wszystkich innych gier? Ogromne nope.
 
Wilkołak zregenerował się przed bombą, geralt rzucił ją pod koniec walki, po tej bombie wilkołak padł na 2-3 ciosy z tego co pamiętam ;)
 
Top Bottom