Poznań Game Arena 2014 i CD Projekt

+
Ma pewne szanse, ale trzeba się liczyć z pewnym grubaskiem, który zaprzepaścił marzenia o "Grze Dekady" wszystkim twórcom gier od 20 lat i jego serią o nowoczesnym rycerzu z łomem zamiast miecza.
Nie można się nie zgodzić, że trzeba się liczyć ;) Ale RPG-iem dekady Wiedźmin 3 ma całkiem sporą szansę się stać.

[Tak na marginesie przez wycieki Halflife "zaliczył" kilka zgrzytów. Mam jednak nadzieję, że w końcu się doczekam kontynuacji. Może jakiegoś niezłego filmu także. Fanowskie krótko-metrażowe produkcje są bardzo fajne.]
 
@sebogothic wszystko dobrze napisałem. I na buccę w angielskiej i na oblakinię w polskiej kręci głową. A Janek to ubożę, jak napisał Marcin Blacha.
 
Ok, tylko jak się dobrze przypatrzy, to Geralt porusza ustami: Are you bucca, a mówi: Jesteś oblakinią? ? Kijowo to wygląda, ciekawe czy to poprawią.
 
Nie. Przecież Janek kręci głową. Geralt na angielskim gameplayu też wymieniał kilka nazw i dopiero później trafił. Sądzę, że Janek to bożątko.

:facepalm: Przecież widzisz, że Geralt pyta się "Jesteś oblakinią?" ("Are you a bucca?"). Dopiero potem mówi "Ahh, a godling" Czyli zgadza się Bucca=oblakinia.
 
Zeby się pojawiły trzeba w coś kliknąć na stronie, albo scrollnąć w górę/dół. Tak same z siebie te powiadomienia pojawiają się rzadko.
 
Akurat te nie zawsze się pojawiają. Sam też się tak dałem zrobić raz.
I tak jest lepiej niż na dwójkowym forum. Dziękujmy administratorom. :p
Zeby się pojawiły trzeba w coś kliknąć na stronie, albo scrollnąć w górę/dół. Tak same z siebie te powiadomienia pojawiają się rzadko.
Właśnie przy pisaniu tej odpowiedzi wyskoczyło mi kilka razy.
 

Guest 3669645

Guest
O 16 będzie polski gameplay.

Ale jutro.
zgaduję.
 
Top Bottom