Poznań Game Arena 2014 i CD Projekt

+
Dla mnie przechodzenie Wiedźmina na szybko byle przejść i mieć grę za sobą to wręcz grzech śmiertelny ;) taka gra jak Wiedźmin 3 wymaga eksploracji , długich rozmów , nie spieszących się qestów chyba na tym to wszystko polega odkrywać piękno tej gry;)
 
Powiem ci tak, próbowałem się zmusić w Wiedźminie 2 iść ścieżką Iorwetha, chciałem poznać to co mnie ominęło i nic z tego bo po przejściu z Flotsam do 2 aktu odechciewa mi się grać wbrew sobie
 
Soon! (TM) (C) (R) :construction:

Ale... ale... nieeeeeeee, wg waszego słownika to nie :D:D bo soon to tak z miesiąc... a było powiedziane na targach że już są dostępne materiały albo będą zaraz dostępne a to dawało szanse na ten tydziej. Jednak Soon - przekreśla tę szansę. Nie róbcie tego :D
 
Powiem ci tak, próbowałem się zmusić w Wiedźminie 2 iść ścieżką Iorwetha, chciałem poznać to co mnie ominęło i nic z tego bo po przejściu z Flotsam do 2 aktu odechciewa mi się grać wbrew sobie

Odechciewa ci się grać już w miejscu, którego do tej pory nie odkryłeś?
 
No właśnie, nie umiem się przełamać, może to od tego że nie mam czasu grać i mi troche go żal :D

Soon Michałowy nie jest tym samym co soon Marcinowy

ja myślałem że jest tylko soon REDowy bez rozdrabniania, ale skoro tak to jest nadzieja:D
 
Last edited:
No właśnie, nie umiem się przełamać, może to od tego że nie mam czasu grać i mi troche go żal :D

Od drugiego aktu to są praktycznie dwie różne gry, więc dziwi mnie że po przemęczeniu prologu i Flotsam nie chce ci się grać w momencie, kiedy dochodzisz do nowego dla siebie conentu.
 
Noc właśnie fajnie że jest jasna, byle w jaskiniach będzie mega ciemno bo tam żadne światło nie dochodzi co nie?
 
Pomijasz fakt że oglądamy obraz z perspektywy wiedźmina który dobrze widzi w nocy :) tylko w całkowitych ciemnościach ma problem i od tego jest KOT, albo pochodnie

Od drugiego aktu to są praktycznie dwie różne gry, więc dziwi mnie że po przemęczeniu prologu i Flotsam nie chce ci się grać w momencie, kiedy dochodzisz do nowego dla siebie conentu.

spróbuję się przełamać i zagrać bo widziałem że piszą wiele fajnych rzeczy o tej ścieżce.
 
Last edited:
Pomijasz fakt że oglądamy obraz z perspektywy wiedźmina który dobrze widzi w nocy :) tylko w całkowitych ciemnościach ma problem i od tego jest KOT, albo pochodnie

O Boże. Znowu to samo. Na Odyna i Peruna :D. To trzeba jeszcze zrobić samograj (Geralt przecież jest mistrzem miecza), wywalić kuszę, petardy i noże do rzucania, system rozwoju postaci, większość kurtek i w ogóle możliwość "przebierania" Geralta i tak dalej ;).
 
O Boże. Znowu to samo. Na Odyna i Peruna :D. To trzeba jeszcze zrobić samograj (Geralt przecież jest mistrzem miecza), wywalić kuszę, petardy i noże do rzucania, system rozwoju postaci, większość kurtek i w ogóle możliwość "przebierania" Geralta i tak dalej ;).
Ale o co Ci chodzi przecież geralt jest mistrzem miecza i wymiata. :D Nie jest predatorem żeby mieć x trybów widzenia :D
 
Top Bottom