Prawdopodobieństwo na legendę w beczkach z dodatku "Wiedźmini"

+
Właśnie otworzyłem 170 beczek z dodatku wiedźmini i wydaje mi się że prawdopodobieństwo ma epiki i legendy było mniejsze niż zwykle.

Otworzyłem 170 beczek, czyli daje to 850 kart z tego było

6 legend ( w tym jedna premium)
28 epików ( w tym dwie premium)
X rzadkich (tu nie liczyłem) (18 premium)
X brązów (tu też nie liczyłem) (12 premium)

Daje to prawdopodobieństwo

Na legendę 0,7 %
Na epika 3,3 %

Zdecydowanie najwięcej jednej karty dostałem "zatrute ostrza" 48 sztuk - żadna premium. Ogólnie kart których było najwięcej to brązowe karty specjalne.

Wydaje mi się ze jest odrobinę mniej kart na legendę/epika niż zwykle, albo szczęścia po prostu nie miałem.
Jakie są wasze wrażenia ? Macie podobne liczby kart czy nie bardzo?
 

Hiobe

Forum veteran
ja odblokowałem za ptk nagród wszystkie te karty lokalizacje i jak już przy openingu poleciała jakaś legenda (otworzyłem 200 beczek) to zawsze do wyboru (z trzech) była lokalizacja albo nawet dwie, a jeśli przyfarciło (1 raz) i z pierwszych 4ch kart poleciała legenda to tez była to karta lokalizacji. No i generalnie dostałem po 2-3 kopie tych samych epików i nawet 3x te same legendy, a reszty ani jednej kopii... po prostu mam wrażenie że niektóre karty mają dużo większą szanse na drop niż inne? :D przynajmniej na moim koncie. Co do zwiększonej szansy na dostanie kart lokalizacji, oglądałem openingi u 3ch streamerów, im również tak sporo sypało te karty lokalizacji :(
przypadek ? :p

finalnie brązy, rzadkie i epiki dostałem chyba wszystkie zwykłe, a legendy poza lokalizacjami, to chyba tylko 3 różne tylko po 2 kopie :D a resztę musiałem craftować za skrawki :(
 

Lexor

Forum veteran
@pczachor, @Hiobe: Ja już nie raz zauważyłem powielanie się tych samych kart przy otwieraniu większej liczby beczek, dlatego nigdy nie otwieram więcej niż 30 beczek jednorazowo. Potem robię sobie dłuższą przerwę (np. 6h wyłączonej gry) i dopiero wtedy uruchamiam grę na nowo i otwieram kolejną partię. Przypuszczam, że losowość wypadu kart oparta jest na jakimś seedzie.
 
Dzisiaj zacząłem otwierać jak na razie z 50 beczek wypadło:
-14 epików brak powtórek
-1 legenda
Jutro kolejna partia
Tym razem było lepiej z 50 beczek wyleciało:
-4 Legendy
-18 epików- większość powtórek wciąż brakuje mi dwóch.
Dodatkowy bonus dużo kart premium mimo braku stosownych bonusów za prestiże.
jeszcze minimum 100 beczek do otwarcia.
 
Last edited:

Hod74

Forum regular
Ogólnie to chyba miałem większe szczęścia od większosci z Was b0 już w pierwszej beczce wyciągnałem Rayle i ogólnie po otwarciu 65 beczek brakowało mi tylko 20 kart do kompletu głównie z ST . Skellige mam komplet a z Potworów nie dostałem tylko Kościeja i Wija. Z NG w sumie też dostałem komplet bo tylko Żmiji nie otrzymalem
 
Ja nie otworzyłam ani jednej beczki (jakoś tak zapomniałam o tym elemencie gry jakim jest otwieranie beczek ) Wszystkie karty zrobiłam za surowce .
 

Lexor

Forum veteran
Jak już o beczkach mowa, to w przypadku pozostałych beczek CDPR dalej nie naprawił błędu bonusu prestiżu 10 - wciąż otwierając potężne / frakcyjne beczki czasem brakuje mi piątej karty premium do wyboru.
 
Top Bottom