Prawdziwe oblicze ludzi REDa

+
Prawdziwe oblicze ludzi REDa

Tutaj będzie można zadawać pytania do Twórców. Ale nie o samą grę, ale o nich - jako ludzi i pracowników firmy RED studio :)Także ja mam pierwsze pytanko: Czy ta praca jest ciężka? Ile mniej więcej spędzacie godzin w pracy i ile z tego jest przed ekranem monitora?Pozdrawiam Thor :)
 
Thor said:
Tutaj będzie można zadawać pytania do Twórców. Ale nie o samą grę, ale o nich - jako ludzi i pracowników firmy RED studio :)Także ja mam pierwsze pytanko: Czy ta praca jest ciężka? Ile mniej więcej spędzacie godzin w pracy i ile z tego jest przed ekranem monitora?Pozdrawiam Thor :)
W pracy jesteśmy bardzo różnie. Raz zupełnie w normie, a raz robimy jej 200% Przed monitorami siedzimy cały czas - z przerwami na spotkania i siusiu a czy jest cieżka, hmmm na pewno bardzo ciekawa!
 

kogut

Forum veteran
Czy każdy z twórców gry czytał Sagę? Jakie jest Wasze stanowisko wobec jej roli w polskim fantasy itp., itd., itpd.
 
Że ciekawa, to tego jestem pewien :) na pewno jest to dość nowe doświadczenia praca nad takim projektem - nie czarujmy się - światowym :)Mam nadzieję że nie zabraknie wam nigdy siły
 
Pozwolę sobie się wtrącić, zanim ktoś z ekipy odpowie Ci na pytanie. Zawsze myślałem, że pracaprzed biurkiem nie może męczyć; a przynajmniej nie męczy w takim stopniu jak, dajmy na to, nakładanie płytek chodnikowych,wylewanie asfaltu, czy też podobne temu zajęcia wymagające zaangażowania mięśni. Było tak do czasu,kiedy trafiło mi się projektowanie sklepu internetowego dla firmy handlującej komponentami elektronicznymi.Tworzyłem ją od zera i zajęło mi to prawie dwa tygodnie. Siedziałem przed monitorem średnio po osiemgodzin dziennie, często więcej. I za każdym razem kiedy opuszczałem biurko okazywało się, że jestem nie zdatnydo normalnego funkcjonowania przez resztę dnia - jak zombie jakiś.Faktem jest jednak, że praca nad czymś, co jest jednocześnie pasją jest dużo bardziej przyjemna i nie męczy takszybko; szczególnie kiedy pracuje się w dobrym towarzystwie. Zgaduję więc, że twórcom gry zdarza się zostawaćnawet na noc.Dopisane po chwili: cholera, szybko te posty dochodzą... :)
 
Ja mam takie pytanie bardziej chodzi o sam zawód niż studio czy sam projekt :)To zacznijmy:1. Jakie macie stanowiska w studiu ??2. Czy ta praca sprawia wam radość ??3. W jakim języku programowanie jest tworzona gra ??
 
Tribox said:
Czy ludzie RED'a czytają wogóle jakieś książki, jak tak to jakie ostatnio ?
Wypowiem się za siebie. Ostatnio 32 dni obrony Helu, Armia Piotrków, 1939 obrona Warszawy. Coś mnie na powrót do kampanii wrześniowej naszło no i antologie z opowiadaniami o Polsce przyszłości też niedawno (wciąż nie do końca przeczytana)
 
PioTRaS said:
Ja mam takie pytanie bardziej chodzi o sam zawód niż studio czy sam projekt :)To zacznijmy:1. Jakie macie stanowiska w studiu ??2. Czy ta praca sprawia wam radość ??3. W jakim języku programowanie jest tworzona gra ??
1. Ja staram się sterować naszą wesołą gromadką 2. Taaak3. głównie C++ Visual Studio, C++ Borland Builder, języki skryptowe Aurora i Lua, no i jeszcze Logo
 
PioTRaS said:
1. Jakie macie stanowiska w studiu ??2. Czy ta praca sprawia wam radość ??3. W jakim języku programowanie jest tworzona gra ??
1. taki co coś wymyśla, a w rzeczywistości 'uwspólnia' wizje poszczególnych członków ekipy, starając się jednocześnie realizować swoją - z***ście trudne zadanie :)2. no ba! pewnie...Co do książek:- ostatnio wydana klasyka fantasy - Fritz Leiber (RULEZ! widać, ze AS sie od niego uczyl ;))- Basnie i legendy dalekiego wschodu- Zardzewialy miecz (polecam milosnikom skandynawii!)- Narrenturm i Saga ASa po raz n-ty ;)
 
Mike said:
3. głównie C++ Visual Studio, C++ Borland Builder, języki skryptowe Aurora i Lua, no i jeszcze Logo
Języki skryptowe Aurora ? Raju, ja sobie wyobrażam jak te skrypty muszą być rozpasione :pSwoją drogą to tylko pozazdrościć.Ja się już nie wiem ile Aurory uczę ale nadal mam problemy z pisaniem skryptów ;)Pozdrawiam i powodzenia w dalszej pracy !
 
Top Bottom