Premiera gry Wiedźmin 3 na Nintendo Switch!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Graj jako Geralt z Rivii gdziekolwiek jesteś — od dziś jest to możliwe także na konsoli Nintendo Switch!

Edycja Kompletna zawiera grę Wiedźmin 3: Dziki Gon, rozszerzenia fabularne Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, a także całą dodatkową zawartość wydaną po premierze gry, i oferuje ponad 150 godzin przygód w otwartym, wiedźmińskim świecie.



Gra dostępna jest w wersji cyfrowej w eShopie Nintendo oraz w wersji pudełkowej — cała zawartość mieści się na jednym kartridżu i nie wymaga instalacji! Szczegóły na tej stronie.
 
Cieszyłem się jak dziecko na tą grę a tu kupa brak polskiego.To do Diablo mogłem sobie ściągnąć polski. 🤔 Nic jutro pojadę oddać 😕 a naradzie wracam do Fire emblem
 
Last edited:
Dokładnie też sie cieszyłem i w szoku byłem jak sie okazało że brak języka polskiego.
No nic też oddaje jutro i mam nauczkę na przyszłość ze ww firma bardzo dba o Polaków na emigracji.
Dziękujemy !!!!
 
Również czekam na opcje grania gry w języku Polskim. Kiedy możemy się spodziewać tej opcji??
 
Chciałbym również dołączyć się do prośby o udostępnienie paczek językowych dla dystrybucji spoza Polski. Mam wersję na PS4 i jest to najlepsza wersja językowa jaka została stworzona. Każdy posiadacz switcha chętnie pobierze te materiały i przypomni sobie spędzone godziny od nowa. Podajcie proszę termin lub chociaż krótka informację czy jest na co czekać.
 
Niestety muszę dołączyć do zaskoczonych w negatywny sposób osób...
Dzisiaj dostałem grę przeznaczona na rynek niemiecki i jestem zaskoczony, że nie można w żaden sposób zmienić ustawień językowych gry, ani napisów, ani dialogów, ba, nie ma nawet opcji, żeby dograć tego ze sklepu nintendo.
Jako osoba, która już raz w przeszłości zakupiła grę na ps4 ze wszystkimi dodatkami i zdecydowała sie na ponowny zakup na inną platfornę po klku latach, jestem zawiedziony.
 
Top Bottom