Premiera gry Wiedźmin Duelmail nieznacznie przesunięta

+
Bielo said:
Czy po premierze wszystkie wyniki zostana wyzerowane?
Wiesz, Bielo, mógłbyś sobie zadać minimum trudu i przeczytać tylko tą stronę, albo chociaż post powyżej twojego... :p Tak, wszystkie.
 
Bielo said:
Czy po premierze wszystkie wyniki zostana wyzerowane?
-witam czy w wersji finalnej będą wykasowane wszystkie wyniki?-tak owszem-poziomy też?-też-ranking też!?-tak!-ranking też?-przeczytaj post na górze strony -acha ok dzięki. czyli kasują ranking czy nie?o rany to już wiem co czują moderatorzy którzy przeglądają całe forum...
 
dobrze że przynajmiej profil na forum zostaje ale będzie trzeba się pożegnać z dotychczasową postacią :'( :'(
 
,,kilka dni dopieszczenia" trwa juz 2 tygodnie...Rozumiem że mogą postawac nowe bledy podczas pracym, ale o takich rzeczach sie mowi:Sluchajcie probowalismy to zrobic na nastepny tydzien niestety powstaly nowe komplikacje i miejcie nadzieje ze przed wakacjami wystartuje ;DCzekam na info & GL :)
 
DWM91 said:
,,kilka dni dopieszczenia" trwa juz 2 tygodnie...Rozumiem że mogą postawac nowe bledy podczas pracym, ale o takich rzeczach sie mowi:Sluchajcie probowalismy to zrobic na nastepny tydzien niestety powstaly nowe komplikacje i miejcie nadzieje ze przed wakacjami wystartuje ;DCzekam na info & GL :)
Chyba nie znasz REDÓW, oni do ostatniej chwili nie puszczą pary z ust... ;)
 
lepiej się nie pytaj !!! to jest temat wielce wrażliwy dla producentów i moderatorów !!!zaraz opieprzą ciebie żebyś się cieszył że łaskawie dają ci możliwość testowania cały czas wersji betaa brak wiadomości to dobra dla nas wiadomość że jeszcze nie obrazili się na nas pytających i chcących w końcu przestać testować i zacząć grać w pełną wersję i nie zaprzestali pracy nad wersją pełną
 
Qwerty said:
lepiej się nie pytaj !!! to jest temat wielce wrażliwy dla producentów i moderatorów !!!zaraz opieprzą ciebie żebyś się cieszył że łaskawie dają ci możliwość testowania cały czas wersji betaa brak wiadomości to dobra dla nas wiadomość że jeszcze nie obrazili się na nas pytających i chcących w końcu przestać testować i zacząć grać w pełną wersję i nie zaprzestali pracy nad wersją pełną
Niepotrzebna ironia. Pełna wersja DuelMail pojawi się, gdy ją dopracują i skończą. A REDZI, nauczeni ostatnimi wydarzeniami (ostre krytyki spowodowane kolejnymi przesunięciami D'jinniego), zmienili taktykę i teraz żadnych niepewnych terminów nie będą podawać. Ale w betę Duela cały czas można grać, więc chyba dużego problemu nie ma.
 
Może jakieś info... -.-'Podajcie pesymistyczną i optymistyczną datę premier. Nikt was z tego nie będzie rozlicza,ł a wielu graczy podobnie jak ja nie wie kiedy spodziewać się pełnej wersji.
 
Rokhorm said:
Podajcie pesymistyczną i optymistyczną datę premier. Nikt was z tego nie będzie rozlicza,ł
Po wydarzeniach z ostatnich miesięcy jakoś ciężko mi uwierzyć, wybacz. :)
Rokhorm said:
Może jakieś info... -.-'wielu graczy podobnie jak ja nie wie kiedy spodziewać się pełnej wersji.
Soon? Detale mają to do siebie, że są z reguły czasochłonne. Trochę zaufania i cierpliwości. :)
 
Mam nadzieję, że data premiery nie będzie znana aż do momentu kiedy będzie pewna ;)
 

Liwra

Forum veteran
A ja mam nadzieje, ze moze choc wtedy bedzie znana... ;p Taki dzolk :p, ja tam trzymam z Hostajlem.
 
Top Bottom