Premiera gry Wiedźmin Duelmail nieznacznie przesunięta

+
Premiera gry Wiedźmin Duelmail nieznacznie przesunięta

Premiera Duelmaila planowana na ten piątek uległa nieznacznemu przesunięciu. Zespół odpowiedzialny za ostateczne przygotowanie gry (one2tribe oraz CD Projekt RED) kierując się uwagami zgłoszonymi przez graczy, zdecydował się poświęcić jeszcze trochę czasu na dopracowanie kwestii balansu, przedmiotów i animacji.Uspokajamy wszystkich, opóźnienie premiery Duelmaila naprawdę nie potrwa długo . Tym razem chodzi po prostu o kilka dni „dopieszczenia” i dopracowania elementów, o które upominają się gracze.Jednocześnie, nie przerywamy betatestów, więc wszystkich grających zapraszamy do dalszego toczenia pojedynków! Dokładne informacje dotyczące ostatecznego terminu premiery już w przyszłym tygodniu. Już jutro podamy tez dokładne szczegóły dotyczące czwartkowego czata z twórcami Duelmaila!
 
Bardzo nie lubię być złośliwy wobec was, ale czy w waszym żargonie "kilka dni" oznacza dni normalne czy dni arktyczne? I czy nie powinno się tego uzupełnić o: "o ewentualnych opóźnieniach będziemy was informować na bieżąco"? ;D
 
leży mi to, w DM i tak nie gram ;]
Genesis said:
Odnoszę wrażenie , że RED jeszcze nic nie wydał na czas ;]]
niestety, niestety... jakieś fatum...
 
Od razu fatum... Efektowne wejścia zawsze są spóźnione, he heMi to w sumie rybka. Niech gra będzie dopracowywana, zawsze lepiej :)
 
Genesis said:
Odnoszę wrażenie , że RED jeszcze nic nie wydał na czas ;]]
Ja też.Chociaż mi to rybka - w DM mam chyba coś koło 17lvl, a wyzwania wysyłam tylko jak się baaardzo nudzę.
 
Ja tam też za bardzo w DM nie gram, więc nie jest to dla mnie mega ważne. A co do tego, że przesuwanie stało się tradycją to uważam, że gdzieś coś musi nawalić, dostajemy wiele dodatków (ER, DM itp.), więc jak w tej kwestii jest wszystko (prawie) idealnie, to przykro mi, ale nie ma nic idealnego, więc gdzieś musi coś Redom nie wyjść. Ale najważniejsze jest to, że dostajemy bardzo dopracowane produkty (może nie w 100%, ale w porównaniu do innych gier Wiedźmin, w tej kwestii, jest w czołówce). Pozdrawiam :beer:.
 
Clancys said:
(może nie w 100%, ale w porównaniu do innych gier Wiedźmin, w tej kwestii, jest w czołówce). Pozdrawiam :beer:.
Po obecnych patchach może i tak. :DAle trzeba docenić, że je w ogóle wydali.
 
Clancys said:
Ja tam też za bardzo w DM nie gram, więc nie jest to dla mnie mega ważne. A co do tego, że przesuwanie stało się tradycją to uważam, że gdzieś coś musi nawalić, dostajemy wiele dodatków (ER, DM itp.), więc jak w tej kwestii jest wszystko (prawie) idealnie, to przykro mi, ale nie ma nic idealnego, więc gdzieś musi coś Redom nie wyjść. Ale najważniejsze jest to, że dostajemy bardzo dopracowane produkty (może nie w 100%, ale w porównaniu do innych gier Wiedźmin, w tej kwestii, jest w czołówce). Pozdrawiam :beer:.
O ta szczególnie że po pierwszym patchu musiał wyjść od razu drugi bo pierwszy wprowadzał błąd przez który nie dało się ukończyć gry.Co jak co ,ale w dotrzymywaniu terminów i robieniu gier bez bugów RED'zi są bezkonkurencyjni.
 
heh, może i dobrze... teraz mam matury, a jakby wyszła teraz pełna wersja DM to pewnie za dużo czasu bym na niej spędził ;)
 

SaLi

Forum veteran
Eeeee... Juz mnie to nawet nie rusza, bo przeciez kazdy od poczatku wiedzial, ze tak bedzie :pREDowie - robcie swoje :)
 
Genesis said:
O ta szczególnie że po pierwszym patchu musiał wyjść od razu drugi bo pierwszy wprowadzał błąd przez który nie dało się ukończyć gry.Co jak co ,ale w dotrzymywaniu terminów i robieniu gier bez bugów RED'zi są bezkonkurencyjni.
Trochę z tym przesadzasz. W każdej, a w tym wypadku przy tak dużej produkcji, błędy są nieuniknioną ich częścią. Owszem, jeśli byśmy mogli wydać produkt idealny na pewno byśmy to zrobili. Jednak nie jesteśmy nieomylnymi maszynami, które wszystko wiedzą i jest to po prostu nierealne. Ogrom pracy jaki włożyliśmy na sam koniec produkcji w doszlifowanie wszystkiego najlepiej jak tylko mogliśmy, nie jednego doprowadziłby do grobu lub przynajmniej na szpitalna kurację ;).... zapewniam Was. Zwróćcie uwagę, że przesuwanie premiery może być również niezłym zabiegiem marketingowym ;)
 
pav said:
Zwróćcie uwagę, że przesuwanie premiery może być również niezłym zabiegiem marketingowym ;)
Taaa. "-Co to za developer?-CD Projekt RED.-???-To ten, który niczego nie wydaje na czas...-AAAA...[klepie się w czoło] Teeeeen..." :D
 
Genesis said:
O ta szczególnie że po pierwszym patchu musiał wyjść od razu drugi bo pierwszy wprowadzał błąd przez który nie dało się ukończyć gry.Co jak co ,ale w dotrzymywaniu terminów i robieniu gier bez bugów RED'zi są bezkonkurencyjni.
Niepotrzebna złośliwość. Przesunięcia premier to rzecz normalna w tej branży i powodowana dbałością o jakość produktu. Zaś bugi... cóż przypadek GTA 4 i problemów jakie sprawia ostatnio gra wielu użytkownikom pokazuje, że zdarza się to nawet mistrzom takim jak Rockstar...
 
Top Bottom