Premiera gry Wiedźmin Duelmail nieznacznie przesunięta

+
Dziadu said:
Dziadu said:
Tylko zwroccie uwage, ze wbrew temu co napisaliscie w poprzednim news nikt jakos bardzo na DM nie czeka, dotrwałem do tego 20+ lvlu i wiem dlaczego, po postu gra nie przyciaga na dluzej, z tych kilku tysiecy co chciało posprawdzac gre w dniu rozpoczecia beta testów moze kilkadziesiat osob jeszcze pogrywa. Gra o ile graficznie prezentuje sie bardzo ładnie, ma mało urozmaicona i bardzo biedną mechanikę, na dodatek tworcy chyba sami sobie nie odpowiedzieli po co bic te 30 lvli. Wiec jesli do dnia premiery nie wywroci sie DM do góry nogami to mało kto bedzie sie dalej nim interesował.
Mam prośbę, odróżniajmy prywatne gusta od rzeczywistości:) Żeby sprawę zamknąć podaję oficjalne statystyki od One2tribe (z wczoraj):lość stoczonych walk: 1738454ilość kont: 228492/27651max. ilość zapytań na sekundę: 62ilość wieśminów/czarodziejek/przeraz: 17991/5731/3929 poziom najlepszego gracza: 30 ilość punktów najlepszego gracza: 22542 ilość walk stoczonych przez najaktywniejszego gracza: 2116A jako wisienka na torcie: W ciagu ostatnich dziesięciu minut: 770 osób było aktywnych w duelmailu.Więc prośba... Rozumiemy, że komuś się gra nie podoba :), ale nie naginajmy rzeczywistości.
ale to nie tylko moja opinia Dziadu, przelec szybko temat - Wiedźmin, duelmail - opinie i komentarze, bo wiekszosc jest podobna, i pisza to ludzie, którzy nagrali te kilkadziesiat/kilkaset starc. Ile tak naprawde z osob kolo 30 lvlu ciagle gra w DM? A ilosc uzytkowników/walk, które podałes to własnie takie osoby, ktore graja w DM by sprawdzic z czym to się je.Dane, pozostaną suchymi danymi, jezli to okreslało by jakość produkty, mozna by powiedziec, że fiat 126p jest zajefajnym autem w koncu tyle osob nim jedziło , najelpiej przeczytać sugestie i komentarze osob wtedy mozna okreslic jakos produktu.
ilość punktów najlepszego gracza: 22542
o ile takie dane potrafią być mylące pokazuje chocby ta liczba, jestem pewien ze "klikacz" miał swietna zabawę grając w DM :beer:
 
Genesis said:
Genesis said:
sukces produktu mierzy się ilością klientów. A nie ich średnią wieku.
Omfg oczywiście że tak , ale przekonanie że zrobiło się coś świetnego bo przecież "sporo osób gra to musi być dobre nie?"to już czysta błazenada.Gra odniosła sukces w pewnych progach , ale to wcale nie oznacza , że została odwalona kupa dobrej roboty , fakt faktem , że ta gierka zapewne miała tylko przyciągnąć jak najwięcej osób "żeby grały i głosiły wiarę" , ale to nadal nie tłumaczy dlaczego jest uważana produkt na poziomie.Btw. Hostile przestań merdać ogonem na każde przechwycone spojrzenie RED'ów , bo gdzie nie wejdę i nie spojrzę na czyjś krytyczny post to zaraz pod nim widzę Hostile'a i post "Ale co Ci się nie podoba ? RED'zi Ci robią za darmo gierkę i dalej Ci coś nie pasuje ? Ale że co ? Premiera przełożona ? I co z tego ? Spieszy Ci sie gdzieś ? Ale że co ? Znowu przełożona ? No przecież ludzie nie panikujcie ! Poczekamy !"Podoba mi się polityka podejścia do klientów u RED'a ( może nie zawsze ale generalnie ) , wciąż pamiętam event ,choć nie zostałem wtedy obdarzony możliwością skorzystania z niego , to było to miłym gestem. To było coś w rodzaju przekazu "Dziękujemy , że jesteście i czekacie razem z Nami" i dzięki takim akcjom jestem w stanie Wam wiele wybaczyć , ale to wcale nie oznacza , że muszę merdać na każdy postępek z uwielbieniem ;]Właściwie to się zastanawiam po co ja takie rzeczy piszę , bo można się spodziewać , że wejdzie Dziadu przeczyta i pomyśli " Co on pie*doli , co mnie to właściwie obchodzi?" , no ale zawsze jest szansa , że sobie pomyśli "Niby trochę racji w tym jest"
Kilka spraw Genesis:po pierwsze to forum nie jest Twoim "ogródkiem" gdzie możesz beztrosko napadać na ludzi za to, co mówią. Więc skończ proszę z tonem w stylu "wciskanie gadek", "merdanie ogonem do RED'ów" i przeklinaniem (szczególnie jeśli próbujesz zakładać, co ja sobie pomyślę i co powiem na temat Twojej wypowiedzi :)). Po prostu zmień styl odnoszenia się do ludzi. Zauważyłeś bym ja (lub inni użytkownicy) odzywałli się do Ciebie w ten sposób? Nie. Po drugie nie obrażaj ludzi grających w DM nazywajac ich rozhulanymi dzieciakami. Nie masz do tego żadnych podstaw, ani żadnych kompetencji.Po trzecie, co sobie pomyślę, to sobie pomyślę. Ważne w jaki sposób przekażę Ci moje przemyślenia. I uwierz mi - sposób obrażania innych ludzi nie jest tu najlepszym wyjściem.Zacznij dyskutować a nie jechać po ludziach. Możesz to zrobić sam albo moderatorzy Ci w tym pomogą. Tyle.
 
Witam wszystkich i dziękuję za słowa krytyki, jak również za obronę.Rację mają wszyscy, którzy narzekają na przesunięcie premiery - to praktyka bardzo popularna, mająca swoje uzasadnienie niemniej haniebna! (Sam mam problemy z punktualnością i wiem, że nie tłumaczy nas nic.) Tak się nie powinno robić i nadal uczymy się mierzyć siły na zamiary oraz nie ulegać nadmiernemu optymizmowi. Mam jednak nadzieje, że w tym wypadku oczekiwanie nie będzie tak bolesne - wszak można cały czas grać w wersję Beta DuelMaila.Co do samej kwestii 'fajności' gry, sami zdajemy sobie sprawę, że trzeba sporo zmienić - i stąd głównie opóźnienie. Jutro pojawią się zupełnie nowe przedmioty, umiejętności i sporo zmian w balansie gry. Mamy nadzieję, że zmiany będą odczuwalne.Ostatnie słowo: Beta jest jedynie wersją testową, w której poza balansem, finalnymi grafikami, grywalnością, brak najważniejszego elementu! The Witcher: DuelMail jest grą opartą na fabule, wydarzeniach, specjalnych turniejach, itp. Ponadto będzie to gra otwarta, gdzie będziecie mogli zaprosić dowolne osoby via e-mail. Sądzę, że to diametralnie zmienia grywalność - wyznacza cele i dodaje wiele świeżej krwi.Liczę, że dacie nam jeszcze mały kredyt zaufania i poczekacie z dość pochopnymi ocenami wersji testowej, nim nie zobaczycie wersji finalnej.Michał Madej
 
MichaMadej said:
The Witcher: DuelMail jest grą opartą na fabule, wydarzeniach, specjalnych turniejach, itp.
Ciekawi mnie, w jaki sposób zostaną uzasadnione fabularnie regularne bijatyki pomiędzy Triss, Geraltem i przerazą ;)
 
Kurak said:
Kurak said:
The Witcher: DuelMail jest grą opartą na fabule, wydarzeniach, specjalnych turniejach, itp.
Ciekawi mnie, w jaki sposób zostaną uzasadnione fabularnie regularne bijatyki pomiędzy Triss, Geraltem i przerazą ;)
Walki z przerazą to rewanż za Kaer Morhen, a Geralt z Triss... Eee... Może czarodziejka była zazdrosna o Shani? ;D
 
Hostile said:
Hostile said:
Hostile said:
The Witcher: DuelMail jest grą opartą na fabule, wydarzeniach, specjalnych turniejach, itp.
Ciekawi mnie, w jaki sposób zostaną uzasadnione fabularnie regularne bijatyki pomiędzy Triss, Geraltem i przerazą ;)
Walki z przerazą to rewanż za Kaer Morhen, a Geralt z Triss... Eee... Może czarodziejka była zazdrosna o Shani? ;D
Ja zawsze myślałem, że to przeraza jest zazdrosna o Triss! :)Panowie, trochę rozsądku. W DuelMailu gramy 'bliżej nieznanymi' wiedźminami, czarodziejkami i przerazami. Wszelkie podobieństwa do istniejących postaci są czysto przypadkowe.Michał
 
MichaMadej said:
MichaMadej said:
MichaMadej said:
MichaMadej said:
The Witcher: DuelMail jest grą opartą na fabule, wydarzeniach, specjalnych turniejach, itp.
Ciekawi mnie, w jaki sposób zostaną uzasadnione fabularnie regularne bijatyki pomiędzy Triss, Geraltem i przerazą ;)
Walki z przerazą to rewanż za Kaer Morhen, a Geralt z Triss... Eee... Może czarodziejka była zazdrosna o Shani? ;D
Ja zawsze myślałem, że to przeraza jest zazdrosna o Triss! :)
Już wiem czemu przeraza przypomina modliszkę. Tylko czy Geralt chciałby taką dziewczynę, co zjada swego lubego.Fabuła pewnie opierać się będzie na zasadach - romantyzmu i dominacji :D
 
MichaMadej said:
The Witcher: DuelMail jest grą opartą na fabule, wydarzeniach, specjalnych turniejach, itp.
Nu, nu, nu... toś mnie Pan zaciekawił :DMoże w takim razie skuszę się na fajnala ;) Pod warunkiem, że to nie podły PR :beer:
 
MichaMadej said:
Witam wszystkich i dziękuję za słowa krytyki, jak również za obronę.Rację mają wszyscy, którzy narzekają na przesunięcie premiery - to praktyka bardzo popularna, mająca swoje uzasadnienie niemniej haniebna! (Sam mam problemy z punktualnością i wiem, że nie tłumaczy nas nic.) Tak się nie powinno robić i nadal uczymy się mierzyć siły na zamiary oraz nie ulegać nadmiernemu optymizmowi.
Powinieneś być pijarowcem ziom :beer:
 
fabuła? W DuelMailu? interesujące. Wciąż jednak jestem przekonany, ze będą dwa wyjścia: totalna klapa albo bliżej niezidentyfikowane "coś", bezbarwne i bez sensu. Choć mam nadzieję, ze mnie zaskoczycie i będzie to coś, co sprawi, że znów odpalę DM :)
 
dziś mija tygodniowa rocznica od pierwszej daty uruchomienia wersji 1.0 i cisza brak zapowiedzi kolejnej datymoże ktoś nas raczy poinformować ?
 
Marlee said:
dziś mija tygodniowa rocznica od pierwszej daty uruchomienia wersji 1.0 i cisza brak zapowiedzi kolejnej datymoże ktoś nas raczy poinformować ?
Mamy wersję 1.8 z kawałkiem.Do pytania się dopisuję.PSWpisujcie miasta, które czekają na pełną wersję![size=4pt]joke[/size]Nie przeginaj, to nie forum onetu! Iwona.
 
Wiedźmina preszdlem całego na średnim poziomie i1 raz i gram od nowa nie moge sie doczekac rozszerzenia i tej gry przeglądarkowej
 
Top Bottom