Premiera gry Wiedźmin Duelmail nieznacznie przesunięta

+
Elwer said:
Czy ktoś zabrania wam grać? Macie betę, możecie walczyć, więc czekajcie spokojnie i nie siejcie paniki i fermentu.
Nikt nic nie sieje. Po prostu pytamy.@Iwona - jest tam taki mały napis "joke".
 
Elwer
Czy ktoś zabrania wam grać? Macie betę, możecie walczyć, więc czekajcie spokojnie i nie siejcie paniki i fermentu.
nie nikt nie broni i gramy cały czas i nie chodzi o to żeby już natychmiast uruchamiali pełną wersję tylko żeby podali przybliżony termin (poprzednio pisali że to miało być na początku tego tygodnia który się właśnie kończy)czytaj dokładniej, twoja odpowiedź nic konstuktywnego nie wnosi a powiela jedynie odpowiedzi innych, pytanie dotyczyło przybliżonej daty !!a doczekać się nie mogę bo wiele poprawek ma wnosić utrudniających w tej chwili mi granie, więc po to mi jest potrzebna ta data
 
Marlee said:
Elwer
Czy ktoś zabrania wam grać? Macie betę, możecie walczyć, więc czekajcie spokojnie i nie siejcie paniki i fermentu.
nie nikt nie broni i gramy cały czas i nie chodzi o to żeby już natychmiast uruchamiali pełną wersję tylko żeby podali przybliżony termin (poprzednio pisali że to miało być na początku tego tygodnia który się właśnie kończy)czytaj dokładniej, twoja odpowiedź nic konstuktywnego nie wnosi a powiela jedynie odpowiedzi innych, pytanie dotyczyło przybliżonej daty !!a doczekać się nie mogę bo wiele poprawek ma wnosić utrudniających w tej chwili mi granie, więc po to mi jest potrzebna ta data
To chyba logiczne, że jeśli jeszcze oficjalnej daty nie ma, to o2t pracuje nad tak wyczekiwanymi przez Ciebie zmianami?Tak się składa, że siejecie ferment i niepokój, a tego, jako moderator zignorować nie mogę, więc nie mów mi, że mój post nie wnosi nic do tematu.
Marlee said:
więc po to mi jest potrzebna ta data
Rzeczywiście, gdy Eriash przyjdzie i powie, że gra zostanie wydana za dwa dni, będzie Ci się od razu dużo łatwiej grało :pps: Jeżeli dziś, ktoś z Redów napisał, że gra będzie we wtorek, a w poniedziałek znowu przełożono by premierę, podniósłby się kolejny lament i wszyscy by narzekali. Dlatego właśnie kolejnej przybliżonej daty nie będzie, a przynajmniej nie powinno.
 
Marlee said:
czytaj dokładniej, twoja odpowiedź nic konstuktywnego nie wnosi a powiela jedynie odpowiedzi innych, pytanie dotyczyło przybliżonej daty !!
Niektórzy to mają tupet, żeby z takim tekstem wyskoczyć do moderatora, heh... :D Swoją drogą, ciekawe, co tak utrudnia Marlee'iemu granie w Duel Maila, że tak nie może się doczekać... ]:-> @downOoo, zabrzmiało groźnie, lepiej stąd znikam... ]:->
 
Hostile said:
Hostile said:
czytaj dokładniej, twoja odpowiedź nic konstuktywnego nie wnosi a powiela jedynie odpowiedzi innych, pytanie dotyczyło przybliżonej daty !!
Niektórzy to mają tupet, żeby z takim tekstem wyskoczyć do moderatora, heh... :D Swoją drogą, ciekawe, co tak utrudnia Marlee'iemu granie w Duel Maila, że tak nie może się doczekać... ]:->
Nie wiem, ale polecam zostawić ten temat, i wrócić do myśli przewodniej wątku ]:->
 
Elwer
ps: Jeżeli dziś, ktoś z Redów napisał, że gra będzie we wtorek, a w poniedziałek znowu przełożono by premierę, podniósłby się kolejny lament i wszyscy by narzekali. Dlatego właśnie kolejnej przybliżonej daty nie będzie, a przynajmniej nie powinno.
no teraz to rozumiem i to jest odpowiedz która odpowiada na moje pytanieale nadal nie kumam co i gdzie moje pytanie tyle niepokojów społecznych i fermentu w strukturach firm tworzących DM wniosło czyżby z wersja finalna było aż tak źle ?ale szkoda ciągnąć ten wątek bo ja się pytałem o datę skoro nikt władny nie umie odpowiedzieć to warto zamknąć wątek i przestać bez sensu bić pianę po próżnicy
 
No niestety..... Pytania o daty sieja zamęt.A mod też człowiek i błędy popełnia..... dziwi mnie podejście niektórych... Admin to bóg, a mod półbóg.... nieomylni a na ich głos czekają jak na objawienie i podchodzą bezkrytycznie....Normalne że są pytania o datę skoro termin został przesunięty. W betę już nie gram za dużo błędów i czekam po prostu na finalną wersję a sprawdzanie codzienne troche jest nudne...
 
Popieram, podanie przybliżonej daty premiery to oczywista oczywistość. Od ilu lat się grami interesuje to przesunięć daty wydania widziałem setki ale żeby w ogóle odmówić podania stanu zaawansowania prac i przesuniętej daty wydania to nigdy.A dla mnie jest to dość istotne, ponieważ chce zresetować postać i zmienić parę skili. I nie wiem czy robić to teraz bo do premiery i tak jeszcze miesiąc, czy nie robić bo jak za dwa dni będzie premiera i tak będę musiał resetować od nowa.
 
W grze zachodzą dość konkretne zmiany, a także pewne plany z jej rozwojem są wdrażane. Spokojnie, nie będziecie zawiedzeni ;)Macie betę - grajcie. Szarywilq - jak zresetujesz postać, to Ci poziom pozostanie, tylko trochę mniej kasy będziesz miał...więc w czym problem? A premiera będzie 'soon' ]:->
 
Iwona said:
Macie betę - grajcie. Szarywilq - jak zresetujesz postać, to Ci poziom pozostanie, tylko trochę mniej kasy będziesz miał...więc w czym problem? A premiera będzie 'soon' ]:->
ja mam jeszcze jedno pytanie: po wprowadzeniu pełnej wersji co zostanie zresetowanie ? wszystko razem z poziomem? czy poziom zostaje ?
 
Marlee said:
Marlee said:
Macie betę - grajcie. Szarywilq - jak zresetujesz postać, to Ci poziom pozostanie, tylko trochę mniej kasy będziesz miał...więc w czym problem? A premiera będzie 'soon' ]:->
ja mam jeszcze jedno pytanie: po wprowadzeniu pełnej wersji co zostanie zresetowanie ? wszystko razem z poziomem? czy poziom zostaje ?
Najprawdopodobniej wszystko, łącznie z poziomem. Gra zacznie się od nowa, razem z eventami i wszystkimi "bajerami", które przygotowali Redzi i o2t. Będzie to miało swój cel i sens.
 
Elwer said:
Elwer said:
Elwer said:
Macie betę - grajcie. Szarywilq - jak zresetujesz postać, to Ci poziom pozostanie, tylko trochę mniej kasy będziesz miał...więc w czym problem? A premiera będzie 'soon' ]:->
ja mam jeszcze jedno pytanie: po wprowadzeniu pełnej wersji co zostanie zresetowanie ? wszystko razem z poziomem? czy poziom zostaje ?
Najprawdopodobniej wszystko, łącznie z poziomem. Gra zacznie się od nowa, razem z eventami i wszystkimi "bajerami", które przygotowali Redzi i o2t. Będzie to miało swój cel i sens.
1. Właśnie chciałem uniknąć tracenia kasy :)2. Reset poziomu i kasy - ok. Ale mam nadzieje że ranking nie zostanie zresetowany! Proszę powiedzcie że nie ;D
 
Iwona said:
[...]Macie betę - grajcie. [...]
Analogiczna sytuacja. " Przepraszam panie majster, na kiedy ten samochód będzie zrobiony? Masz pan rower nim sobie pan sobie jeździj."Nie takiej odpowiedzi oczekiwałem po kimś takim.....
 
Rauko said:
Analogiczna sytuacja. " Przepraszam panie majster, na kiedy ten samochód będzie zrobiony? Masz pan rower nim sobie pan sobie jeździj."Nie takiej odpowiedzi oczekiwałem po kimś takim.....
Sorry ale przegiąłeś z tym przykładem - to tak jakby mieć wypadek, auto u mechanika, a ty masz samochód zastępczy :] W końcu w grę cały czas macie możliwość grania :)I proszę, zostawcie już ten temat. Skoro nie podano jeszcze terminu, to znaczy, że trwają prace, oraz szacowanie kiedy finalna wersja będzie gotowa, by ponownie nie było potrzeby przesuwania jej daty. :)
 
Czy może w finalnej wersji zamierzacie umieścić klasy tworzone przez fanów w dziale DM?Na ile radykalne będą zmiany w grze?
 
Firnomir said:
Czy może w finalnej wersji zamierzacie umieścić klasy tworzone przez fanów w dziale DM?Na ile radykalne będą zmiany w grze?
Wszystkiego dowiecie się w odpowiednim czasie, tyle mogę powiedzieć :)
 
A czy mógłbym otrzymać taki "official statement" (czyt. ofiszjal stejtment) czy w raz z wersją finalną nastąpi reset rankingu.Dla mnie jest to dość istotne pytanie gdyż nie widzę sensu dalej grać "żeby wygrywać" znanym i skutecznym buildem kiedy i tak to wszystko piorun (czyt twórca) trzaśnie.Natomiast jeśli ma trzasnąć to z chęcią bym poeksperymentował z innymi kombinacjami.Tak więc... czekam na wyżej wymieniony stejtment ;)
 
szarywilq said:
A czy mógłbym otrzymać taki "official statement" (czyt. ofiszjal stejtment) czy w raz z wersją finalną nastąpi reset rankingu.Dla mnie jest to dość istotne pytanie gdyż nie widzę sensu dalej grać "żeby wygrywać" znanym i skutecznym buildem kiedy i tak to wszystko piorun (czyt twórca) trzaśnie.Natomiast jeśli ma trzasnąć to z chęcią bym poeksperymentował z innymi kombinacjami.Tak więc... czekam na wyżej wymieniony stejtment ;)
to się raczej nie doczekasz mam wrażenie:)finalna wersja: poziomy od nowa, kasa od nowa i ranking od nowa cała gra od początku trudno pojąć?
 
Top Bottom