Premiera gry Wiedźmin Duelmail nieznacznie przesunięta

+
KhornWielki said:
Dla mnie lekki bezsens ten restart
A dla mnie to rozwiązanie najbardziej logiczne ze wszystkich możliwych. To były tylko beta-testy DuelMail i nie działało ono zawsze poprawnie. Występowało mnóstwo błędów, przez co gra nie zawsze była sprawiedliwa dla wszystkich. Kolejne wersje znacząco zmieniały rozgrywkę, statystyki, balans. Wersja finalna ma wyeliminować większość bugów. Ja rozumiem, że nie możesz przeboleć tego, że cały twój dotychczasowy wysiłek z DM pójdzie w piach, ale naprawdę innego wyjścia nie ma... To gra dla wszyskich i wszyscy muszą być traktowani jednakowo...
 
a mnie bawi ten temat"Premiera gry wiedźmin Duelmail nieznacznie przesunięta"ja rozumiem, że w dniu tego ogłoszenia przeciez nie wiedzieliście ile to potrwa, ale z perspektywy czasu wygląda to całkiem zabawnie
 
KhornWielki said:
Dla mnie lekki bezsens ten restart
Z jednej strony piszecie "Dajcie Nam z 30 tys. , tak na testing sprawdzimy" a z drugiej "Ale nie róbcie restarta!".Naturalną koleją rzeczy jest restart po otwartych beta testach w każdej grze ;]
 
Mam nadzieje , że oficjalna wersja gry wniesie dużo nowości, a nie ograniczy się tylko do poprawy błędów.Inaczej nie warto czekać :mad:
 
Powiem.tak.Sądzę,źe.premiera.nie.wniesie.źadnych.nowości,gdyż.wszystkie.nowości.muszą.przetestowane.być.przed.premierą!Jeśli.dali.by.jakieś.super.nowerzeczy.to.na.pewno.miałyby.błędy.
 
Maxz said:
Powiem.tak.Sądzę,źe.premiera.nie.wniesie.źadnych.nowości,gdyż.wszystkie.nowości.muszą.przetestowane.być.przed.premierą!Jeśli.dali.by.jakieś.super.nowerzeczy.to.na.pewno.miałyby.błędy.
Mam , nadzieje że się mylisz :beer:
 
Maxz said:
Powiem.tak.Sądzę,źe.premiera.nie.wniesie.źadnych.nowości,gdyż.wszystkie.nowości.muszą.przetestowane.być.przed.premierą!Jeśli.dali.by.jakieś.super.nowerzeczy.to.na.pewno.miałyby.błędy.
Spacja ci się zepsuła? Za dużo Icy Towera? ;DTak na poważnie to masz rację, wersja finalna DM nie będzie się jakoś znacząco różnić od obecnej, bo wtedy beta-testy pozbawione by były sensu...
 
Jeśli twórcy gry nie podają daty finalnej wersji gry ,to mogli by chociaż napisać cz wersja ostateczna będzie dużo różnić się od wersji beta ;)
 
ExAlf said:
Jeśli twórcy gry nie podają daty finalnej wersji gry ,to mogli by chociaż napisać cz wersja ostateczna będzie dużo różnić się od wersji beta ;)
Planujemy kilka niespodzianek na premierę, do której jest coraz bliżej :)
 
Tak, superhiperextra, ale jeśli tych niespodzianek będzie naprawdę dużo to oczywistym jest, że mogą szwankować.
Spacja ci się zepsuła? Za dużo Icy Towera? ;D
Nie, ale rzeczywiście pisałem z obcego (czyt. szkolnego) kompa bez spacji :D.
 
Top Bottom