Premiera gry "Wiedźmin" przesunięta na 26 października.

+
Heh kurka. I jak tu nie wierzyć w piątek 13. A chciałem zrobić tacie przezent urodzinowy i dostać pare bań z powodu wiedźmina.PS. Dobrze prawią, dajcie gameplaya.
 
no i cóż zrobić, chyba lepiej że panowie z CDPR nie chcą oddać w nasze ręce czegoś niedopracowanego. Ja myślę że jeśli gra wymaga tego by ją dopracować bądź poprawić, i wymaga to zmiany terminu wydania owej pozycji to proszę bardzo. Lepiej pograć w coś w pełni "doszlifowanego", niż "zabugowaną" i niedopracowaną imitację. A gameplay to by się przydał, oj przydał. I tyle na ten temat...
 
"Gameplaya, bo zginę w męczarniach oczekując na Wiedźmina!""PS. Dobrze prawia dajcie gameplaya.""o i jak wszyscy chciałbym ujrzeć nowego gameplaya""A gameplay to by się przydał, oj przydał."Brawo wkurzajmy CDPR to się może w końcu poddadzą i wypuszczą gameplaya. Panowie Panowie lud sie burzy, uważajcie bo za chwile cała praca mydlaczy oczu pójdzie na marne!!!
 
Obawiam się, że nowy gameplay będzie dopiero na targi w Lipsku. A właśnie, orientuje się ktoś, kiedy mają być te targi? Bo nie chce mi się szukać. :p
 
Cóż, można się było spodziewać, że data premiery ulegnie przesunięciu. Oby te 3-4 dodatkowe tygodnie pomogły faktycznie wydać grę lepszą. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać do października... Trochę szkoda, ale co zrobić. Gdyby nie targi i inne imprezy to pewnie tej informacji by nie było.
 
Bardzo dobra wiadomość :mad:. Rok szkolny będzie w toku, przygotowywania do matury będą w toku, ciężko będzie znaleźć czas na cokolwiek innego poza nauką. A z taką pompą była ogłaszana wrześniowa data premiery... Chłopaki z 3D Realms zapewne kiwają głowami z uznaniem. Pozostaje więc tylko zakrzyknąć: Premiera Witchera dzień po premierze Duke'a Nukema Forevera!
 
Panowie.. to tylko zaczyna się od sześciotygodniowej obsuwy... Potem powiedzą: pod koniec roku... znów to 1 kwartał 2008..... potem jeszcze 3 kwartał.... potem 2009 ;] wtedy to zmienią silnik na inny... będzie jak z Prey'em :> Ale poczekam te kilka lat, aby gra była doskonała.....[size=4pt]Nie bijcie...[/size]No dobra.. dawać no tu gameplay'a co bym nie czekał dłużej jak trzy pacierze...
 
Szkoda wielka :/ Kto wie co się wtedy pojawi... i wejście wiedźmaka zepsuje :( Cieszy mnie tylko to, że to będzie piątek, zjeżdzam z internatu do domu i cały weekend będę sieidział w swoim ulubionym fotelu i grał...Mam nadzieję, że większej obsówy nie będzie. Dawno nie słyszałem o dobrej grze z 90 godzinami potrzebnymi do przejścia więc się bardzo niecierpliwię... Na pocieszenie powiem, że wszystkie niemalze wielkie gry mają jakieś opóźnienia XDPost ScriptumGdzie gameplay?Secundo Post ScriptumWitam użytkowników. Mój pierwszy post po zarejestrowaniu :)
 
Dagon said:
Panowie.. to tylko zaczyna się od sześciotygodniowej obsuwy... Potem powiedzą: pod koniec roku... znów to 1 kwartał 2008..... potem jeszcze 3 kwartał.... potem 2009 ;] wtedy to zmienią silnik na inny... będzie jak z Prey'em :> Ale poczekam te kilka lat, aby gra była doskonała.....[size=4pt]Nie bijcie...[/size]No dobra.. dawać no tu gameplay'a co bym nie czekał dłużej jak trzy pacierze...
Jak tak zrobią to czeka ich wielkie zdzwinie jak szybko ludzie potrafia sie zorganizaowac we wsciekly tłum z widlami i pochodniami :p
 
Pozostaje mi napisac jedno a zasadził wam ktos kiedyś kopa w **** ? niech sie bujaja to juz predzej starcraft 2 wyjdzie niz ten wiedzmin albo gothic 5 ;/ ;/ ;/ nie ma to jak made in poland euro 2012 dadzą **** to i z witcherem będzie tak samo. Gameplay ? Pffff nie robcie sobie jaj to juz by nawet świetego wyprowadzilo z równowagi ....
 
czemu nie dadzą jakiegoś beta-dema (tak jak quake wars - enemy territory) z jedną czy dwoma kuestami? kazdy by mial gejmpleja!! :eek:
 
AntenA said:
czemu nie dadzą jakiegoś beta-dema (tak jak quake wars - enemy territory) z jedną czy dwoma kuestami? kazdy by mial gejmpleja!! :eek:
To nie jest FPS. Nie jest łatwo zrobić demo gry RPG. Poza tym ze zrobieniem dema jest zbyt dużo roboty. Lepiej żeby skupili się na dopracowaniu gry i wyłapaniu bugów, niż mają bawić się w dema.
 
Rozumiem rozczarowanie, ale Wy sprobujcie zrozumiec nas. Dla Was to "tylko" dodatkowy miesiac oczekiwania, dla nas -- dodatkowy miesiac crunchu po 10+ godzin dziennie + weekendy. Nie robimy tego ot, tak sobie, ale dlatego, ze uwazamy, ze warto. Jasne, my tez chcemy skonczyc ta gre i zobaczyc pudelka na polkach, ale rownoczesnie zalezy nam, zeby byla jak najlepsza. I tylko z tego wynika opoznienie.
 
Ja rozumiem, ale mnie to rozczarowało, hmm nie tylko będziecie miec dodatkową robote, ale i kase po wydaniu gry.
 
AntenA said:
czemu nie dadzą jakiegoś beta-dema (tak jak quake wars - enemy territory) z jedną czy dwoma kuestami? kazdy by mial gejmpleja!! :eek:
E tak z demmem dużo roboty nie ma sensu, ale GAMEPLAY.Do Zbiku:Nam nie chodzi tu głównie o obsuwe z premierą. Bo to rozumiemy. Ale ja nie potrafie zrozumieć tego, że od chyba roku nie mamy aktualnego gameplaya
 
Top Bottom