Premiera gry "Wiedźmin" przesunięta na 26 października.

+
Wspaniale... :mad: Z drugiej strony lepiej poczekać niż dostać drugiego Gothic'a III. Nowego gameplay'a oczekuję już bardzo długo i informacja, że dostaniemy go dopiero na Games Convention niezbyt mnie zadowoliła. To oczekiwanie na Wieśka staję się już wnerwiające. :mad:
 
Pauvell said:
Do Zbiku:Nam nie chodzi tu głównie o obsuwe z premierą. Bo to rozumiemy. Ale ja nie potrafie zrozumieć tego, że od chyba roku nie mamy aktualnego gameplaya
True, true cholernie miło byłoby ujrzeć inny termin niż soon, niedługo, szybciej niż myślicie etc.
 
Może się nie znam, ale demo macie już chyba gotowe.Bo w co niby grali ludzie na evencie, albo przedstawiciele prasy w maju?
 
Dla mnie to nie nowina, bo już we wtorek w CDA to wyczytałem... ale IMO to lepiej, że wychodzi później. Bo jakby wyszło tak niedopracowane jak Gothic 3...
 
Ajko said:
Może się nie znam, ale demo macie już chyba gotowe.Bo w co niby grali ludzie na evencie, albo przedstawiciele prasy w maju?
Taa... z tego co wiem to, na czym grali dziennikarze było zabugowane niemożebnie, a i gra z pokazu dla Wybranych miała niedociągnięcia. Demo robi się zazwyczaj bez bugów ;)
 
Ajko said:
Może się nie znam, ale demo macie już chyba gotowe.Bo w co niby grali ludzie na evencie, albo przedstawiciele prasy w maju?
Graliśmy w pełną wersję gry (można było rozpocząć każdy akt), tyle że to była beta, czyli gra jeszcze niedopieszczona.
 
Ajko said:
Może się nie znam, ale demo macie już chyba gotowe.Bo w co niby grali ludzie na evencie, albo przedstawiciele prasy w maju?
Z tego co wiem to grali w wersję beta, która pewnie była "pełną" wersją gry, ale to już pytanie do wybranych
 
Trudno, poczekamy dłużej :-X W każdym razie trzeba docenić starania, że CDP RED chce wydać dopracowaną grę.
 
Z jednej strony szkoda, bo przecież każdy chciałby pograć już teraz, zaraz ;) Ale z drugiej przynajmniej będzie więcej czasu na porządny upgrade kompa :) No i gra będzie bardziej dopracowana, a przecież na tym chyba nam wszystkim zależy najbardziej :)
 
Ciekawi mnie jedno, dodatek do Nevera też wychodzi pod koniec października, dlaczego Atari wydaje dwie w miarę podobne gry w tym samym czasie ? ^^
 
Tymek said:
Ludzie! Uspokójcie się! Pójdźcie na dwór pograć w noge albo poczytajcie książke (najlepiej Wiedźmaka) ;D To "tylko" gra :D
Dla mnie to jest "aż" gra. :D
 
Keth said:
Ciekawi mnie jedno, dodatek do Nevera też wychodzi pod koniec października, dlaczego Atari wydaje dwie w miarę podobne gry w tym samym czasie ? ^^
No rzeczywiście, sensu w tym za grosz. Może premiera dodatku tez się przesunie XD A moze Wiedźmin, chyba aktualny okręt flagowy Atari, potrzebuję dopracowania naprawdę i przesuną specjalnie premierę dodatku :)
 
Keth said:
Ciekawi mnie jedno, dodatek do Nevera też wychodzi pod koniec października, dlaczego Atari wydaje dwie w miarę podobne gry w tym samym czasie ? ^^
Bo to spisek... W zasadzie to termin nie jest zbyt wygodny... rok szkolny w toku, Ci studiujący pewnie też mają szkołę... kicha straszna, ale mają czas na wykrycie bugów.
 
Najpierw gram.pl z zamówieniami EK Wiedźmina, teraz przełożona data premiery (rozumiem że została przełożona, ale jednak, to te prawie 4 miesiące czekania) i sprawa o zwykły gameplay, czy ja mam na kolanach prosić o gameplay? chyba nie, bo to było by głupie, ale przynajmniej taki zwykły nagrany tylko frapsem gameplay by mnie pocieszył, i bardziej uspokoił z tą wiadomością o zmianie daty premiery.
 
Ajko said:
Może się nie znam, ale demo macie już chyba gotowe.Bo w co niby grali ludzie na evencie, albo przedstawiciele prasy w maju?
Jak to już Jacek wyjaśnił w komentarzu do newsa, jest to pełna wersja gry, tyle, że wersja beta, bodaj nr 4. To, że gra jest teoretycznie gotowa, wykonane są wszystkie etapy, poziomy, nie oznacza automatycznie, że wszystko jest już na 100% dopracowane. Są jeszcze pewne blędy, które trzeba poprawić. I logicznym wydaje się być, że lepiej poczekać trochę dłużej na grę niż otrzymać półprodukt. Ten miesiąc to naprawdę najmniejszy problem jaki teraz można mieć. Ktoś się czepia Atari, a według mnie ta decyzja wyszła od CDPR, który potrafił się przyznać do tego, że gra wymaga jeszcze kilku szlifów i dopracowań i podał to fanom już teraz, a nie w ostatniej chwili. Powiedzieli wprost - ludzie, musimy poprawić jeszcze to i to, bo w przeciwnim razie jasne możemy wydać grę już we wrześniu, ale będzie ona zabugowana i to byłoby chyba gorsze rozwiązanie. Więc... czekaliśmy już tyle, wiec te 6 tygodni to, moim zdaniem, żaden problem.
 
Tibor said:
Tibor said:
Może się nie znam, ale demo macie już chyba gotowe.Bo w co niby grali ludzie na evencie, albo przedstawiciele prasy w maju?
Jak to już Jacek wyjaśnił w komentarzu do newsa, jest to pełna wersja gry, tyle, że wersja beta, bodaj nr 4. To, że gra jest teoretycznie gotowa, wykonane są wszystkie etapy, poziomy, nie oznacza automatycznie, że wszystko jest już na 100% dopracowane. Są jeszcze pewne blędy, które trzeba poprawić. I logicznym wydaje się być, że lepiej poczekać trochę dłużej na grę niż otrzymać półprodukt. Ten miesiąc to naprawdę najmniejszy problem jaki teraz można mieć. Ktoś się czepia Atari, a według mnie ta decyzja wyszła od CDPR, który potrafił się przyznać do tego, że gra wymaga jeszcze kilku szlifów i dopracowań i podał to fanom już teraz, a nie w ostatniej chwili. Powiedzieli wprost - ludzie, musimy poprawić jeszcze to i to, bo w przeciwnim razie jasne możemy wydać grę już we wrześniu, ale będzie ona zabugowana i to byłoby chyba gorsze rozwiązanie. Więc... czekaliśmy już tyle, wiec te 6 tygodni to, moim zdaniem, żaden problem.
No.. polejmy Tiborowi piwa - dobrze gada... :D Najwyżej będę przeznaczał więcej czasu Wiedźminowi w weekendy.. Jak i większość 'uczniaków' :>
 
Zbiku said:
Rozumiem rozczarowanie, ale Wy sprobujcie zrozumiec nas. Dla Was to "tylko" dodatkowy miesiac oczekiwania, dla nas -- dodatkowy miesiac crunchu po 10+ godzin dziennie + weekendy. Nie robimy tego ot, tak sobie, ale dlatego, ze uwazamy, ze warto. Jasne, my tez chcemy skonczyc ta gre i zobaczyc pudelka na polkach, ale rownoczesnie zalezy nam, zeby byla jak najlepsza. I tylko z tego wynika opoznienie.
Zbiku bez urazy - ale ja jestem Klientem, Wy jesteście Sprzedawcą (w wieeelkim uproszczeniu) i jeśli dostaję informację, że np: na 200% premiera jest we Wrześniu...że mogę zamówić tą grę za 200,00 PLNów...zamawiam tą grę właściwie bez żadnych realnych możliwości zobaczenia jak ta gra wygląda obecnie......Po czym czytam takie informacje jak ta dziś na www, to jako Klient tracę zaufanie do Sprzedawcy i tyle.Co z tego, że będziecie siedzieć po 10+ h dziennie?To Wasza praca nie?Ja czasem siedzę w robocie po 26h bez snu tylko dlatego by i Klient i Kontrahent był zadowolony - ale tak się składa, że mi za to płacą tak samo jak i Wam...więc nie proszę Klienta o zrozumienie...bo jego interesuje tylko to za co płaci i jakość tego czegoś.Wątpię by ktoś w CDPR pracował za free...szczerze wątpię...Gra może wyjść jako najlepsza gra na świecie...ale co, gdy Klient jest traktowany niepoważnie jak 17latek?Budzi to lekkie poczucie niesmaku prawda?Szczególnie, gdy informacja o obsuwie jest podana w ten sposób - mała wzmianka o opóźnieniu i 3/4 o tym, że gra będzie dłuższa...Cytat z www:"Chcieliśmy również jak najszybciej uprzedzić o tym graczy, aby nie zaskakiwać tą wiadomością w ostatniej chwili. Mam nadzieję, że przesunięcie premiery o 6 tygodni będzie akceptowalne dla fanów oczekujących gry i że nasza decyzja spotka się ze zrozumieniem."Jest środek Lipca...premiera miała być we Wrześniu...to jest 1,5 miesiąca przed przemierą i po Pre-Orderach dawana jest taka informacja?!Szanuję Waszą pracę włożoną w grę ale jeśli mam szanować Wasz czas i te "10+ godzin dziennie" i okazać zrozumienie i akceptację tej decyzji, to proszę o poszanowanie mnie i innych Klientów i traktowanie ich jak dorosłych ludzi, którzy zamierzają kupić Wasz produkt.Tibor - tylko czemu przyznają się po tym, gdy już ruszyły pre-ordery itp?Dla mnie to jest niepoważne...Nie widzę, nigdzie nawet suchej informacji na temat tego, że firma przeprasza swoich przyszłych Klientów za taki stan rzeczy...Ja doskonale rozumiem, że opóźnienie musi być itp...by była jasność - chodzi mi o podejście do Klienta i sposób w jaki ostatnio ten potencjalny Klient jest traktowany.Aileen
 
Wiedziałem, że prawie wszyscy będą narzekać. Nie ma się co stresować. Dla mnie Wiedźmin może wyjść nawet w przyszłym roku, ale chcę aby było wszystko dopracowane na ostatni guzik.Dla przykładu Gothic 3: Gdyby premierę przełożyli o jakiś miesiąc byłaby pewnie lepiej zoptymalizowana (na początku na max detalach nie działał płynnie na większości kompach) i bez bugów (na nie zpathowanej wersji z GB u mojego kolegi po instalacji występował jakiś bug i wszyscy atakowali wszystkich ::). Trzeba było grę reinstalować 5 razy, aby zadziałało).
 
Top Bottom