Premiera gry Wiedźmin: Versus!

+
Po krótkich 7 levelach powiem tak: dawne grzechy pozostały, jedynie grafika jest cudownie bajerancka.Poczekamy - zobaczymy.
 
No nareszcie. A już przestałem wierzyć, że doczekam się finalnej wersji przed wyjazdem na wakacje, a tu szok :)Jedyny problem to czat, który mi nie działa.
 
Poza problemami technicznymi, których mam nadzieję, że za kilka godzin nie będzie, nie mam nic nowemu Versusowi do zarzucenia. Gra mi się o wiele lepiej niż wcześniej, a grafika stała się o niebo lepsza. Przyspieszyć serwery i będzie pięknie ;)
 
Mnie działa.Wiecie co? Nie, żebym narzekał, ale po wprowadzeniu pełnej wersji liczyłem na coś więcej, niż kilkanaście usprawnień natury technicznej. A nowa grafika jest rewelacyjna.Nowych przedmiotów nie widać, umiejętności też. Liczyłem na jakąś nową klasę, a jak na razie nie ma.Ja poczekam. Bo lubię w to grać, panowie ;p
 
No wszystko bardzo fajnie tylko nie da sie grac jak narazie :p Mam nadzieje że uporacie sie z tym szybko bo jakos naszła mnie ochota na tą gre :)
 
Mój pierwszy post od baaaardzo dawna:Versus 2.00 ma o niebo lepsza grafikę, ale po cholerę zwiększono szybkość zdobywania lvl? Po 1 walce miałem 3 lvl! Myślę, że przez to gra stała się mniejszą frajdą skoro można ją ukończyć w 3 (może nawet 2 dni)... A szkoda... Mam nadzieję, że zostanie to poprawione, gdyż po tych 3 dniach chęć do gry opadnie... Ale i tak gratuluję udanej roboty! :beer:
 
WilLIFRIT said:
No wszystko bardzo fajnie tylko nie da sie grac jak narazie :p Mam nadzieje że uporacie sie z tym szybko bo jakos naszła mnie ochota na tą gre :)
Właśnie mi też ostudziło zapał... A jeśli chodzi o grafikę nie jest aż tak dobra jak się spodziewałem.Dodać jeszcze czas wczytywania, co chwilę aktualizacja serwera, karczma, która nie działa i całą masę innych błędów wyjdzie nam żeby sobie odpuścić. :wall:
 
Błendy som czenstym pszypatkiem, ale myślem że je szypko usunom ;)Przepraszam, ale jestem tylko człowiekiem i nie mogłem sobie odmówić.
 
Top Bottom