Premiera gry Wiedźmin: Versus!

+
Myślę, że wersja finałowa wiedżmin versus jest dobra, ale, wyskakuje dużo błędów. Zaiste, że nikt i nic nie jest doskonałe. Ale przynajmniej można było by upięnkrzyć godziny gry i Nie przyspieszać expa. Gratuluje wspaniałej grafiki :beer:
 
szkoda, że jedyne co się tak naprawde zmieniło to szata graficzna :Fpo tym jak przesunięto premiere myslałem ze bedzie mała rewolucja a tu niczym kolejne czesci fify:p grafika ładniejsza błędy te same
 
Tak ja też tak sądze. Ale niestety wyskakują błędy. Choć i tak ci co lubią wiedżmina nie przejmują tym i sobie radzą.
 
Pytanie proste, logując się do gry używa się tego samego loginu i hasła co na forum? Próbuję się zalogować tymi samymi danymi i wyskakuje mi, że wpisuję błędne hasło. No to stwierdziłem, że muszę założyć nowe konto do gry, ale jak kliknę "Załóż nowe konto" to przekierowuję mnie na forum. A może na razie gra nie działa??
 
No to d*** blada, wersja beta o wiele lepiej chodziła. Zawsze musicie podnosić nam ciśnienie. :wall:
 
Torpeda said:
No to d*** blada, wersja beta o wiele lepiej chodziła. Zawsze musicie podnosić nam ciśnienie. :wall:
W wersje beta grało dużo mniej ludzi. Teraz serwery są dużo bardziej przeciążone. ;)
 
nie moge sie zalogować do gry, wpisyje dane i wyskakuje mi ciągle że nie ma takiego użytkownika. O co chodzi ???
 
helzing said:
nie moge sie zalogować do gry, wpisyje dane i wyskakuje mi ciągle że nie ma takiego użytkownika. O co chodzi ???
http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=12022.0
 
Mam informację z wczoraj (wieczór) od one2tribe, ze dziś wszystko powinno już hulać lepiej:)
 
No niestety serwery śmigają w tempie ślimaczym... Ale jak ktoś bardzo chce to przeżyje te utrudnienia. Mimo to mam nadzieję że te techniczne trudności zostaną niebawem usunięte ;)
 
KrystianzRivi said:
Eeeee...u mnię chodzi tak jak beta!Jak to możliwe?!Szkoda tylko że znowu zaczynam z 1 lvl :-[
ee to ja to pierdole, już mie się niechce w to grać jak wszystkie postacie musze ciągnąć od zera ;/
 
Top Bottom