Premiera intro do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon odbędzie się na gali Golden Joystick Awards

+
[...] Byle do piątku :)

Hej, ale 24 lutego wypada we wtorek! Co mi po samym intro - ja czekam na grę! Piątkowe intro jest dla mnie, jak środek przeciwbólowy dla pacjenta oczekującego na transplantację nerki. To tylko półśrodek, tymczasowa ulga, która w ogólnym rozrachunku jedynie wzmaga porządanie Ostatecznego Rozwiązania Problemu Wiedźmińskiego, którym będzie lutowa premiera.
 
Jakość JuTup

 
Jeszcze zobaczymy :p A tak w ogóle myślę, czy nie poczekać na wersję bez kompresji po polsku, a nie oglądać stream 270p żeby nie cięło.
 
Ja zamierzam poczekac na video ze strony The Trail, powinno chba byc kapke lepsze, nawet mimo REDowych problemowz jakoscia.
 

Guest 3669645

Guest
Po obejrzeniu teasera mam wrażenie, że tutaj mamy jednak Yennefer, a nie Geralta. Ten jej kruk zdaje się być przy niej bez przerwy. Były teorie że wysłała tego kruka do Geralta, by go przyprowadził, ale to też trochę kupy się nie trzyma... Bo skąd wiedziała gdzie jest Geralt? Po co był jej teraz Geralt? Itd.

Na tapetce mamy na pewno uciekającą Yennefer. A Geralt raczej jej w intrze nie odnajdzie. Na pewno dopiero w grze tego dokonamy :p
 
Hej, ale 24 lutego wypada we wtorek! Co mi po samym intro - ja czekam na grę! Piątkowe intro jest dla mnie, jak środek przeciwbólowy dla pacjenta oczekującego na transplantację nerki. To tylko półśrodek, tymczasowa ulga, która w ogólnym rozrachunku jedynie wzmaga porządanie Ostatecznego Rozwiązania Problemu Wiedźmińskiego, którym będzie lutowa premiera.

Ja akurat muszę się zadowalać takimi "półśrodkami", bo mimo tego, że EK już zamówiona to grę odpalę gdzieś dopiero w marcu/kwietniu. Jak przy premierze Wiedźmina 2 porzuciłam na "chwilę" pisanie licencjata, tak przeprowadzki teraz przełożyć nie zdołam ;) Jeszcze w lutym odwyk od forum i innych materiałów żeby sobie nie spoilerować, będzie ciężko.
 
Ja jeszcze później odpalę, bo nowego kompa z różnych przyczyn nie zdążę skołować do 24 lutego. Ale EK co będzie moja , to będzie. :) I sobie chwilkę poczeka. No chyba, że stan8ie się jakiś cud. ;)
 
Ludzie kupują kolekcjonerki mimo że nie zagrają w terminie, a potem brakuje dla tych co by mogli zagrać :p
 
Ciekawe czy Geralt w intrze będzie miał biały zarost i brwi.

A tak w ogóle, czy było gdzieś powiedziane, że intro robi Platige Image?
 
Top Bottom