Premiera intro do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon odbędzie się na gali Golden Joystick Awards

+
@''-''MOORWEN''-'' Ale Dziki Gon to raczej nie główny wątek W3, a ukochane osoby - Yen i Ciri :p

To według ciebie Wiedźmin 3 jest telenowelą, gdzie Geralt tylko i wyłącznie szuka Yen i Ciri ? xD
Owszem, szuka ich i to z mocnym naciskiem jest powtarzane, ale Dziki Gon jest ogromnym zagrożeniem i Geralt będzie musiał stawić mu czoła.
Jakoś nie wiem... takie puste to wszystko, efekty i nic więcej, historia tak jakby wycięta ze środka, nawet nikt nie wydaje z siebie choćby jednej sylaby jedynie muzyka w tle i jej motyw, który zaczyna męczyć. Do intro W1 i W2 można wracać i wracać, mój własny ojciec ogląda to jak najlepszy film xD
A to ? to jest takie może na 4 razy i nic więcej. Wątpię, że to kwestia sentymentu, bo mój ojciec "stary pryk" z sentymentem ma tyle wspólnego co ogórki kiszone z czekoladą nooo, ale...
Co kto lubi :) ja dzisiaj jestem już zmęczona obejrzę jutro z rana to może zmienię zdanie, aczkolwiek wątpię. Nie mówię. że jest źle, ale nie mówię też, że jest doskonale, bo nie jest.
Aha i co do Yen razem z kuzynem ( tym z brzydkim ryjem xD ) stwierdziliśmy, że jest ona zbyt męska, po prostu chcieli dodać jej charakteru do mordy, ale przedobrzyli.
 
u
To według ciebie Wiedźmin 3 jest telenowelą, gdzie Geralt tylko i wyłącznie szuka Yen i Ciri ? xD
Owszem, szuka ich i to z mocnym naciskiem jest powtarzane, ale Dziki Gon jest ogromnym zagrożeniem i Geralt będzie musiał stawić mu czoła.
Jakoś nie wiem... takie puste to wszystko, efekty i nic więcej, historia tak jakby wycięta ze środka, nawet nikt nie wydaje z siebie choćby jednej sylaby jedynie muzyka w tle i jej motyw, który zaczyna męczyć. Do intro W1 i W2 można wracać i wracać, mój własny ojciec ogląda to jak najlepszy film xD
A to ? to jest takie może na 4 razy i nic więcej. Wątpię, że to kwestia sentymentu, bo mój ojciec "stary pryk" z sentymentem ma tyle wspólnego co ogórki kiszone z czekoladą nooo, ale...
Co kto lubi :) ja dzisiaj jestem już zmęczona obejrzę jutro z rana to może zmienię zdanie, aczkolwiek wątpię. Nie mówię. że jest źle, ale nie mówię też, że jest doskonale, bo nie jest.
Aha i co do Yen razem z kuzynem ( tym z brzydkim ryjem xD ) stwierdziliśmy, że jest ona zbyt męska, po prostu chcieli dodać jej charakteru do mordy, ale przedobrzyli.
Yennefer nie jest taka zła, mogła by być jednak ładniesza. Dużo ładniejsza.
 
Yennefer nie jest taka zła, mogła by być jednak ładniesza. Dużo ładniejsza.
Tu jest przepiękna:

Aktualnie ta z rendera na stronie lub ta z SoD mogłyby się znaleźć w grze bez żadnych zmian.
 
u
Yennefer nie jest taka zła, mogła by być jednak ładniesza. Dużo ładniejsza.

A no tak zła nie jest, bo sama chciałabym tak wyglądać, ale jest trochę zbyt męska taka zbyt ostra. Triss też ma temperament wypisany na ryju, ale ma w sposób kobiecy, albo jestem ślepa xD
 
Yennefer to (nie bójmy się użyć takiego określenia) zimna s#ka. Może dlatego wydaje Ci się taka "męska" :hmm:
 
Tu jest przepiękna:
Zgadzam się, w tym fragmencie jest naprawdę śliczna, w innych aż tak nie powala, ale i tak mi się podoba bardzo.
Samo intro też zrobiło na mnie wrażenie (chociaż głównie chyba przez Yen), mam nadzieję, że to nie będzie całe intro, bo trochę krótkie i czegoś tu brakuje.
 
Każdy ma inne wrażenia. Dla mnie w tym akurat ujęciu wygląda jak słodka idiotka. Ale w pozostałych też mi się nie podoba. Potwierdziło się to co pisałem po teaserze: spuchnięte usta, wielka szczęka, kwadratowe rysy twarzy... słabo. Za to ta Yennefer ze strony głównej, to co innego. Jest chyba najbardziej ze wszystkich wersji (ile ich już jest?) podobna do tego modelu z SoD i moim zdaniem prezentuje się najlepiej.
 
Last edited:
Ano, tu jesteśmy zgodni. Jest absolutnie prześliczna i nie potrzebuje żadnych zmian.

Ja również się dołączam (po raz kolejny :D), bo także jestem zachwycony Yen ze strony głównej. Ta z CGI, była ok ale nic nadzwyczajnego bez pazura.
 
Top Bottom