Premiera już 23 października o 13:00!

+
Czy ktoś też nie moze się zalogować? Mam taki problem, że klikam logowanie na samym początku i wgrywa mi grę przez sekundę i od razu wyrzuca...klikam znowu żeby zalogowało i to samo i tak w kółko. Nie mam pojęcia co jest nie tak i co zrobić żeby było ok.

Mi klient multi pobiera 2.3 wczeniej single pobrał w prelodzie 7GB
To chyba wynika z tego, ze odinstalowałem starego Gwinta i to by się zgadzało bo 3,5 -1,3 wyjdzie około 2.3gb bo tak tu u mnie mniej więcej wygląda.
Edit: to był jednak jakiś błąd serwera, do ściągnięcia nawet przy braku starego gwinta jest 2,3 gb.

Last edited:
Jakiś konkretny argument? Czy to tylko takie jęki gościa który bardzo mocno przyzwyczaił się do mechaniki starego Gwinta?
zupa jest moim argumentem. Karty które mają bardzo zbliżone wartości, po wcześniejszym dużo wyższym poziomie pkt są dla mnie takie same. Nie potrafię ich także odróżnić po umiejętnościach, kosztach tworzenia, kolorze....no ja tego nie ogarniam i to jest mój największy i chyab w sumie jedyny problem. Dla mnie to jest zupa i gdyby nie arty to byłaby tragedia.

to nie są jęki
po co były betatesty
podczas bety gra rozwijała się i osiągała coraz lepszy poziom
po czym zrobiliście niegrywalnego gniota
cały batatest poszedł psu na budę
gra przestała być ciekawa, karty są chaotyczne i w dużo mniejszym stopniu zmuszają do strategicznego myślenia.
szkoda

Top Bottom