Premiera już 23 października o 13:00!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Premiera coraz bliżej!

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści oraz GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana zadebiutują we wtorek 23 października o godz. 13:00. A jeśli interesują Was inne strefy czasowe, rzućcie okiem na naszą mapkę.


 
Last edited:
A w poniedziałek dowiemy się, że sąd na wniosek adwokatów p. Sapkowskiego nakazał wstrzymanie premiery WK i Gwinta ;)

Żartuję oczywiście. Oby nie było żadnych przesunięć bo po zabawie w PTR znudziło mi się grać w starego Gwinta i nie mogę doczekać się premiery nowego.
 
Według informacji z grafiki grę można pobrać na 24h przed oficjalną premierą. Niestety u mnie na gogu nadal jest brak możliwości zainstalowania Wojny Krwi - ktoś może wyjaśnić skąd ta sytuacja? Czyżby kolega z poprzedniego posta "wykrakał" adwokatów pana Andrzeja S.? :O
 
@Desiderare
Inni użytkownicy w tym ja też nie mogą pobrać. Podobno na discordzie CDPR podało informację, iż download będzie dostępny w ciągu kilku godzin.
 
Dostałem info od ekipy Gwinta na Facebooku że preload będzie dostępny "wieczorem". Trochę jestem zawiedziony kolejnym opóźnieniem, szczególnie że sam Gwint już został wyłączony i nie mam w co grać :(
 
Dostałem info od ekipy Gwinta na Facebooku że preload będzie dostępny "wieczorem". Trochę jestem zawiedziony kolejnym opóźnieniem, szczególnie że sam Gwint już został wyłączony i nie mam w co grać :(

Poza tym co napisał kolega wyżej to idź się leczyć bo to podpada pod uzależnienie skoro twoim problemem jest niemożność pogrania w grę...
 
Dostałem info od ekipy Gwinta na Facebooku że preload będzie dostępny "wieczorem". Trochę jestem zawiedziony kolejnym opóźnieniem, szczególnie że sam Gwint już został wyłączony i nie mam w co grać :(
@Alicja. utworzyła dwa takie same tematy. Napisałem w tym drugim, a reszta tu pisze;).
Dzięki za info. Będziemy czekać.
Ciekawe czy preload to będzie cała działająca gra,czy tylko główna zawartość, a jutro dostaniemy patch aktywujący:unsure:.
 
Mam Wojnę Krwi zakupioną w bibliotece, ale nie wiem, w jaki sposób pobrać... Help please :C
Dobra, już ogarnąłem :)
 
Top Bottom