Preorder pack - Iron Judgment - 165PLN

+
W samej grze też już jest dostępna i dokładnie widać co można dostać w preorderze :) Muszę powiedzieć, że rewers może się okazać najładniejszym z dotychczasowych choć dużo będzie zależało czy będzie w jakiś sposób animowany.
 
Dzięki @Lexor Czyli jednak nie pobije rewersu z preordera KK który dla mnie pozostanie najładniejszym :D

A tak swoją drogą to kto to jest ta dziewczyna obok Burzy? Ktoś z CDPR? @Alicja.?
 
Dziwię się, że nie robią uboższych pakietów za 99-. Stówkę się jednak łatwiej wydaje. Psychologia jednego banknotu.
 
Dziwię się, że nie robią uboższych pakietów za 99-. Stówkę się jednak łatwiej wydaje. Psychologia jednego banknotu.

Wiem do czego zmierzasz, ale:
a) Tego pakietu i tak nie kupisz przy użyciu banknotów.
b) "Europejska" cena jest znacznie poniżej stówki (tyle, że w euro).

:p
 
rozmawiałem z kilkoma graczami którzy niedawno powrócili do gry i wszyscy są zgodni że cena jest kosmicznie wysoka, oraz że jakbym to kosztowało 120-140max to by kupili! Ja również jestem takiego zdania!!
jak do tej pory kupowałem wszystko od Redów w wersji premium, tym razem nie zamierzam, oraz liczę że dużo osób tak zrobi! może spadek sprzedaży coś da do zrozumienia Redom..
 

ghs

Forum veteran
@Up.
musisz uzmysłowić sobie za co chcesz zapłacić, bo te gadgety to tylko pretekst aby gracze utrzymali samą grę a także wsparli jej rozwój. każdy daje na utrzymanie tego e-ekosystemu tyle na ile go stać. czy to 2 beczki raz na kwartał czy wszystkie preordery to już bez znaczenia. ważna jest świadomość, jeżeli Cię stać i nie chcesz aby gra padła czasami wskazany jest tip. i warto to robić schematycznie, np raz na miesiąc, raz na kwartał, raz na rok, itp. wtedy twórcom łatwiej jest zaplanować budżet gdy dochody stają się schematyczne
 
twórcom łatwiej jest zaplanować budżet gdy dochody stają się schematyczne
Owszem, łatwiej, ale wątpię czy jakakolwiek gra F2P ma "schematyczne dochody" (chyba że piszemy o jakichś "minimalnych" kwotach przychodu). Poza tym twórcy powinni wiedzieć, że im coś jest tańsze tym więcej osób to kupi i ostateczny zysk może być też większy, a obecne ustalane poziomy cen wyglądają mi raczej na "wyciskanie czego się jeszcze da" niż "wspieranie rozwoju" (porównanie cen preorderów dodatków do Gwinta z ceną preorderu Cyberpunka bardzo bije po oczach).

I to wszystko jeszcze gdyby gra była dopracowana - a, moim skromnym zdaniem, nie jest. Balans kart jest na średnim poziomie, wiele archetypów stoi w miejscu, a część kart jest zupełnie nieprzydatna do niczego od dłuższego czasu. Mimo to, CDPR pcha się w kolejne rzeczy zamiast zatrzymać się na chwilę i ogarnąć to co jest. Nie grałem w betę, ale zaczynam powoli rozumieć jej weteranów, bo obecna sytuacja bardzo przypomina to co oni opisywali - jak tak dalej pójdzie, to niedługo bedzie potrzebny kolejny "twardy reset" (Homecoming 2.0?).

Dodatki też wychodzą nie ukończone - ogrywanie poprzednich jasno pokazało, że CDPR nie jest najlepszy w projektowaniu i testowaniu nowych kart. Brak wersji premium części kart z jednej strony jest mało istotny dla rozgrywki ale z drugiej strony pokazuje jakiś dziwny pośpiech, któremu ulegają Redzi - nie mozna poczekać z premierą dodatku aż wszystko będzie "tip top"? Do tej pory CDPR był znany z wysokiej jakości swoich produktów, teraz ta renoma jest, jak dla mnie, zatracana.

Kolejna rzecz to aktualizacje. Po pierwsze, moim zdaniem, na braki balansu widoczne gołym okiem CDPR reaguje zbyt wolno. Po drugie, naprawianie zepsutych kart w niektórych przypadkach też trwa(ło) zdecydowanie o wiele za długo.
 
Top Bottom