Prezentacja 37 minut rozgrywki z Wojny Krwi!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Powróćcie do mrocznego świata Wiedźmina oglądając prezentację 37 minut rozgrywki z gry Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści!

Pokażemy Wam kawałek świata, opowiemy co nieco o fabule (bez spoilerów) i mechanice oraz wytłumaczymy sposób działania bitew karcianych.


 
Mogliście dać pl napisy, zawsze były, są inne języki a pl nie ma. :)
Ciekawe, że podczas walki mamy motyw muzyczny z gwinta z Krwi i Wina w 16-17 minucie. W HC też będzie w ścieżce dźwiękowej?
 
Last edited:
Mam nadzieję, że Marcin wrzuci na swój kanał ten rewelacyjny kawałek z pierwszej bitwy. Przed premierą Wiedźmina i dodatków też zawsze można było posłuchać przewodniego motywu :)
 
Ktoś zapomniał o polskich napisach? :unsure: Co do Wojny Krwi, kupione przedpremierowo i teraz wystarczy tylko czekać do 23, oby ten czas oczekiwania zbytnio się nie dluzyl :D
 
@DajdekS , @luk757 , możecie ustawić polskie napisy generowane automatycznie, teraz takie tłumaczenia są bardzo dokładne, bo polska została objęta programem google, dotyczącym asystenta google. Dzięki temu bardzo poprawili polski język w tłumaczeniach automatycznych z innych języków. Powiedziałbym, że 100% jest tłumaczone poprawnie jak oglądałem z polskim językiem przez 3min.
Klikasz napisy ---> następnie koło zębate ----> napisy ---> klikasz na przetłumacz automatycznie ---> wybierasz polski.

Szkoda, że nie będzie animacji ruszania karty nad stołem :/, tylko ta kreska, bardziej pod konsole pasująca.
 
Last edited:
@DajdekS , @luk757 , możecie ustawić polskie napisy generowane automatycznie, teraz takie tłumaczenia są bardzo dokładne, bo polska została objęta programem google, dotyczącym asystenta google. Dzięki temu bardzo poprawili polski język w tłumaczeniach automatycznych z innych języków. Powiedziałbym, że 100% jest tłumaczone poprawnie jak oglądałem z polskim językiem przez 3min.
Klikasz napisy ---> następnie koło zębate ----> napisy ---> klikasz na przetłumacz automatycznie ---> wybierasz polski.

Szkoda, że nie będzie animacji ruszania karty nad stołem :/, tylko ta kreska, bardziej pod konsole pasująca.

Właśnie jakiś czas po napisaniu tego postu odkryłem to i zdziwiłem się dokładnością tego tłumaczenia.
Dla mnie nie był to problem, żeby oglądać film po angielsku, ale po prostu zdziwiłem się brakiem rodzimego języku.
Tak czy siak dobrze wiedzieć na przyszłość i fajnie, że coś w tym kierunku się po naszej stronie rozwija :)
 
Dalej mnie ta gra nie kupiła, a jedynie utwierdziła w przekonaniu, że wygląda jak gra Indie i w wersji cyfrowej moim zdaniem niewarta swojej ceny. Ciekawe kiedy planowane są kolejne "Opowieści". Może tak jak Ubisoft z kronikami AC doczekam się pudełkowego zbioru kilku tych "Opowieści" w rozsądnej cenie.
 
Top Bottom