Prezentacja Dowódcy: Ardal aep Dahy

+
Cała siła tych wiedźminów jest w wywalaniu złotych kart
Wywalaniu? Chyba usuwaniu z gry. Uważasz, że całkowite usunięcie z partii przez przeciwnika twoich kluczowych kart np na samym początku w 1 rundzie jest ok? Jeszcze byłbym w stanie to przełknąć jakby szły na cmentarz ale brąz za 6 prowizji, który ma synergię ze sweersem, mangonelą, tag: wiedźmin i dodatkowo losową umiejętność WYGNAJ? Takie losowe scirocco z korath za 6 p ale z tą zaletą, że wysyła w zaświaty jeszcze przed zagraniem karty.
 
Kart taktyki neutralnych jest 7 ... Nilfgardu 4 (w tym 2 brązowe) czyli max 13 kart taktyki

Mając 8 kart taktyki można przejąć jednostkę za 5 pkt z 12 nawet za 6 pkt

Realnie będzie można stworzyć deck z 8 kartami taktyki
co nie tylko daje 8-10 pkt (przejęcie karty za 4-5 pkt) to jeszcze psuje kombo przeciwnikowi.

KP - botchling, octivist, visygota, katapulta, Anna, itd ... takie KP z kartami na rozkaz będą miały przechlapane,
Potwory w praktyce do przejęcia będą nekkery.
Skelige - Statek
Nilgard -magna, nauzica
Scoia -tutaj ciężko coś przejąć wartościowego.

W każdym razie umiejętność bardzo mocna.
 
Kart taktyki neutralnych jest 7 ... Nilfgardu 4 (w tym 2 brązowe) czyli max 13 kart taktyki

Mając 8 kart taktyki można przejąć jednostkę za 5 pkt z 12 nawet za 6 pkt

Realnie będzie można stworzyć deck z 8 kartami taktyki
co nie tylko daje 8-10 pkt (przejęcie karty za 4-5 pkt) to jeszcze psuje kombo przeciwnikowi.

KP - botchling, octivist, visygota, katapulta, Anna, itd ... takie KP z kartami na rozkaz będą miały przechlapane,
Potwory w praktyce do przejęcia będą nekkery.
Skelige - Statek
Nilgard -magna, nauzica
Scoia -tutaj ciężko coś przejąć wartościowego.

W każdym razie umiejętność bardzo mocna.

No i nie zapominajmy, że umiejętność dowódcy można użyć wraz z jakąś kartą zadającą obrażenia.
 
Wywalaniu? Chyba usuwaniu z gry. Uważasz, że całkowite usunięcie z partii przez przeciwnika twoich kluczowych kart np na samym początku w 1 rundzie jest ok? Jeszcze byłbym w stanie to przełknąć jakby szły na cmentarz ale brąz za 6 prowizji, który ma synergię ze sweersem, mangonelą, tag: wiedźmin i dodatkowo losową umiejętność WYGNAJ? Takie losowe scirocco z korath za 6 p ale z tą zaletą, że wysyła w zaświaty jeszcze przed zagraniem karty.
Jest tak samo ok jak np. losowe wzmocnienie przez Yennefer za 13 pkt (Tiborem). Ja tam się nie upieram, że ta karta musi mieć taką umiejętność, nawet wolałbym chyba inną żeby ta odkrywka tak na losowości nie bazowała ale jeśli chodzi o sam balans aktualnej to jest znośny.
 
KP - botchling, octivist, visygota, katapulta, Anna, itd ... takie KP z kartami na rozkaz będą miały przechlapane,
Jak zwykle KP dostają po dupie najbardziej ;-< Nilfgard to w ogóle koszmar teraz będzie- zablokują wszystkie silniki, wygnają jednostki i przejmą to co zostanie :D
Jest tak samo ok jak np. losowe wzmocnienie przez Yennefer za 13 pkt (Tiborem). Ja tam się nie upieram, że ta karta musi mieć taką umiejętność, nawet wolałbym chyba inną żeby ta odkrywka tak na losowości nie bazowała ale jeśli chodzi o sam balans aktualnej to jest znośny.
Jak dla mnie to wiedźmini żmiji pierwsi do zmiany powinni polecieć. Odkrywka mi też w zasadzie pasuje; coś się da z tego zlepić chociaż jestem zdania, że coś jest nie tak z odkrywaniem (jest inny temat w tej kwestii). Bo jak widzę, że przeciwnik gra odkrywkę i yen mu odkryje tibora a triss zada obrażenia równe cesarskiemu golemowi to po prostu jakbym buzie w tęczu zobaczył- u mnie może z raz za 13 poszedł buff a grałem tyle razy odkrywką, że hoho.
 
Top Bottom