Problem "Błąd instalacji: problem dostępu do dysku"

+
Problem "Błąd instalacji: problem dostępu do dysku"

Nie wiem o co chodzi wyskakuję podczas aktualizacji ten problem *patrz tytuł* i nic nie mogę z tym zrobić próbowałem odinstalowywać itp. itd. ale nic nie działa również wyłączanie antywirusa poszło na nic a włączanie jako administrator goga ... nie działa. Więc jeżeli jest ktoś bystry i wie jak mi pomóc a nie "weź zainstaluj to i to" lub "przenieś to tam i git" to byłbym bardzo wdzięczny ^^ Z góry dziękuję proszę o szybką odpowiedź. Jest też tak że kiedy chcę włączyć goga to najpierw wyskakuje małe okienko z jakąś informacją na temat aktualizacji że się pobrała.
 
Last edited:
No dobra podaj parametry twojego komputera, albo laptopa i jaki system Windowsa posiadasz? Również trzeba patrzeć na jakim dysku masz zainstalowanego Gwinta.
 
Last edited:
Windows 10, wszystko na jednym dysku, a odnośnie parametrów to co chcesz dokładniej wiedzieć bo nie wiem czy kopiować całość czy wybrane elementy.
 
Iz3r;n9652481 said:
, wszystko na jednym dysku
Czyli masz na dysku C/ Pliki programów (x86) Gog Galaxy. Jakbyś mógł to kontrolery IDE ATAP itp i ile posiadasz i na pewno będziesz miał jedną?
 
Top Bottom