[PROBLEM] Brak misji "Przysługa dla Radowida"

+
[PROBLEM] Brak misji "Przysługa dla Radowida"

Witam wszystkich!
Na wstępie powiem że gram na NG+.
Krótko mówiąc, mój problem jest taki, że po ukończeniu zadania "Dorwać Juniora" skorzystałem z szybkiej podróży bez znaku (użyłem moda który to umożliwia) aby przenieść się w inne miejsce. Przez to nie zaczepili mnie strażnicy, nie zaprowadzili do Radowida, co blokuje mi dość istotne zadania fabularne. Czy jest jakaś możliwość żeby sztucznie "aktywować" ten quest albo cokolwiek zrobić?
Z góry dziękuję za pomoc, bardzo mi na tym zależy..
PS. Przed drzwiami willi Juniora strażników nie ma, a obok statku Radowida nic nie mogę zrobić.
 
Na to nie ma rozwiązania miałem to samo.Jedyne wyjście to wczytać save przed zadaniem albo zaczęcie gry od nowa.
 
Nie da sie jakos zespawnowac tego dialogu, straznikow przy pomocy moda na konsole? Nie mam save przed tym zadaniem, a to zadanie wykonalem zresztą 12 godzin temu w rozgrywce, nie usmiecha mi sie tracic tych 12 godzin albo zaczynac od nowa i w pizdu kilkadziesiat godzin.
 
Konsola w W3 nie jest jak ta w Skyrimie. Nie ma możliwości wczytania misji ani jej postępu.
 
Raczej nic to nie da szczególnie, że z tego co mi wiadomo Radowid nie istnieje poza swoimi zadaniami.
 
Używanie konsoli do wyteleportowania się z posiadłości Juniora blokuje ten quest.
Wczytaj starszego save'a sprzed zabicia Juniora i wyjdź bramą po bożemu.
 
Nie mogę. Raz, że nie mam raczej sejva sprzed misji ,,Dorwać Juniora", dwa, że od czasu wykonania tamtej misji gralem juz chyba z 8 godzin, odkrylem bardzo duzo i wykonalem sporo ze Skellige, takze nie usmiecha mi sie tego tracic. A gdybym zaczal od nowa stracilbym kilkadziesiat godzin gry. Także szukam innego rozwiazania.
 
Nic nie wymyślisz innego. Albo sobie odpuść to zadanie albo szukaj od kogoś zapisu.
 
Nie ma innego rozwiązania, bo w wyjściu z posiadłości Juniora jest trigger dla tego questa, który zostaje odładowany na koniec tego zadania. 8 godzin to aż nadto, żeby zdąrzył zniknąć.
 
addfact(q302_completed)
addfact(q302_post_mafia_completed)
addfact(sq302_start)
Siema. Dasz radę podrzucić linijkę na aktywację zadania teraz albo nigdy? Ten sam problem co powyżej z zadaniem przysługa dla radowida

Hello. Can you help with task now or never ? Same problem like up.
 
@Pawel.folga - użytkownik, do którego pukasz ostatnio logował się 8 stycznia ubiegłego roku. A mod "Fast Travel from Anywhere" jest jednym z psujących najwięcej zadań i jego instalacja jest wyłącznie działaniem na własną szkodę.

 
Top Bottom