Problem "Jak zarejestrować?"

+
Status
Not open for further replies.
Problem "Jak zarejestrować?"

Witam!
Mam pytanie, jak zarejestrować tą grę? Mam podane z tyłu książeczki dwa kody, a pokazało mi się okienko do tylko jednego kody, innymi słowy, nie mogę pobierać żadnych dodatków.
Kod secuROMU już był, tylko tego okienka do kodu CDprojectu nie ma.

To jest moja druga gra wiedźmin 2 (pierwsza została zarysowana, niestety) i poprzednim razem miałam dwa okienka.

Czy to trzeba gdzieś znaleźć na internecie? Bo na interfejsie nie mam żadnego "Zarejestruj grę".

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam, Reira
 
Z tego co się orientuję na chwilę obecną nie ma możliwości zarejestrownia gier.
Poza tym nie musiałeś kupować drugiej gry, gdyż CDP oferuje wymianę uszkodzonych nośników.
 
thantor: To nie ja zniszczyłam płytkę, tylko mój kolega, i sam już kombinował, a wynikiem tego kombinowania był zakup nowej gry. ;)


Dziękuję za pomoc ;)
 
RaV47: no właśnie też jestem zdziwiona, wgl nie mam czegoś takiego jak pobierz jakieś dodatki czy coś, jak to ostatnio było z tym questem z Trollem.
 
W tej chwili opcja pobierania dodatków jest wyłączona - wszystkie możliwe dodatki są zintegrowane w patchach od 1.1 do 1.3.
Kod Securom też jest wyłączony - podczas instalacji gry można wpisać byle co lub nawet pozostawić to pole puste, a gra i tak się zainstaluje.
Zarejestrować gry na stronie jak na razie też nie można. Trzeba poczekać.

Zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom