Problem w zadaniu "Skarb hrabiego Reuvena"

+
Problem w zadaniu "Skarb hrabiego Reuvena"

Widzę że temat tego questa był już tutaj poruszany nieraz, ale ja mam problem, którego chyba nikt dotąd nie zgłaszał. W pewnym momencie mam przeszukać dom margrabiego, wywalam drzwi aardem i idę wzdłuż śladów, które prowadzą mnie na piętro wyżej. Tam podświetla się na żółto fragment ściany z ikonką "drzwi", z którym nie mogę wejść w żadną interakcję.
Ślady cały czas są czerwone, nie pamiętam czy Geralt je analizował czy nie, bo męczę sie z tym już od dwóch dni. Jeśli nie analizował, a powinien, to nie mogę znaleźć ani jednego symbolu lupy, choć łaziłem wzdłuż nich już ze 100 razy
Pomóżcie :(
 
O ile dobrze pamiętam, to w drugim pomieszczeniu jest pochodnia, którą musisz uaktywnić. Ściana odsłoni ukryty pokój.

EDIT:
Pamięć mnie zawiodła, przepraszam za błąd. Niżej jest podane właściwe rozwiązanie.
 
Last edited:
Nie ma pochodni. Czytasz list, oraz bierzesz butelkę wina, idziesz do drugiego pomieszczenia, wkładasz butelkę na półkę, i powinny otworzyć się tobie drzwi.
 
Też mam problem z tą misją tylko ze zostawiłem ja na później i dłuugo grałem i teraz chce zrobić zadanie w którym pisze "wróć do djikstry jeśli bedziesz gotowy" , wracam i nic nie ma wogóle takiego dialogu z nim że jestem gotowy...
 
Też mam problem z tą misją tylko ze zostawiłem ja na później i dłuugo grałem i teraz chce zrobić zadanie w którym pisze "wróć do djikstry jeśli bedziesz gotowy" , wracam i nic nie ma wogóle takiego dialogu z nim że jestem gotowy...

Też mam podobny problem. konsola XBOX ONE z tym że u mnie wygląda to tak:

Aktywne zadanie to "Powiedz Dijkstrze czego się dowiedziałeś"

Podchodzę do Dijkstry i nic.

W wersji na PS4 którą również posiadam nie było tego problemu, ale zauważyłem pewna różnicę a mianowicie taką że nie miałem części zadania o treści "powiedz Dijkstrze czego się dowiedziałeś" tylko "przeszukaj dom margrabiego".

Pomocy.
 

Attachments

  • IMG_1529.jpg
    IMG_1529.jpg
    385.3 KB · Views: 211
  • IMG_1529.jpg
    IMG_1529.jpg
    385 KB · Views: 143
Top Bottom