Problem wczytania zapisu gry

+
Problem wczytania zapisu gry

Hej,

W poniedziałek grałem sobie jak gdyby nigdy nic i zapisałem. Dziś nie jestem w stanie wczytać zapisu bo wyskakuje komunikat że wymagane są poniższe dodatki:
Zestaw bród i fryzur
"Zaginieni górnicy"
"Złoto głupców"
nowa gra plus
poszukiwania: rynsztunek szkoły wilka
alternatywny wygląd Ciri
"Najgroźniejszy potwór Skellige"
"Jak kot z wilkiem"

Nic nie ruszałem przez cały tydzień, nie odpalałem w ogóle goga ani gry, ogólnie nic nie instalowałem na kompie etc. Dziś przy odpalaniu gog sobie coś aktualizował ~84MB chyba.
Wchodząc do gry i wybierając w menu zainstalowane dodatki widzę jedynie serca z kamienia, nie ma wzmianek o żadnym z DLC. Odpaliłem weryfikację plików w GOG i wyszło że wszystko jest ok. Czy zdarzało się Wam coś takiego? Wygląda na to, że DLC mi się nagle "zgubiły", być może będę musiał je pobrać od nowa, jeszcze nie udało mi się w gogu sprawdzić czy je mam, czy nie mam...

PS. nie znalazlem żadnego działu/tematu do którego mógl bym przykleić ten post.

UPDATE:
Teraz w gog po wejściu w Configure widzę na dole pod DLCS INSTALLED są trzy opcje; "hearts of stones", "free dlc program (16 dlcs)" i "game overlay", zaznaczone tylko serca z kamienia. Po zaznaczeniu DLC rozpoczęło się ściąganie.

UPDATE 2:
Po zainstalowaniu DLC zapis się wczytał. Nadal jednak pozostaje kwestia dlaczego DLC zniknęły?
 
Last edited:
Ponieważ GOG przez ostatni tydzień wariował i wszystkim odznaczało DLC. Teraz już nie powinno tak być, wnioskując z komentarzy innych użytkowników.
 
Top Bottom