Problem z Aktualizacją

+
Witam. Mam ten sam problem i nie wiem co z nim zrobić.
 

Attachments

  • cyberpumk2077.jpg
    cyberpumk2077.jpg
    223 KB · Views: 49
Witam pobrałem nową aktualizację 1.04 i stanęła mi ona na 56 % po czas wprowadzania jej

Grę macie na SSD, czy tradycyjnym HDD? Ile czasu próbowaliście czekać? Gra w tym momencie zaczyna mielić pokaźne ilości danych, co trochę trwa. Podejrzyjcie w Menadżerze Zadań, czy występuje jakieś użycie dysku przez GOG Galaxy. Jeśli tak, to trzeba czekać. Potrafi to trwać bardzo długo, zwłaszcza na HDD. Jeśli użycie dysku nie występuje i czekaliście już naprawdę długo, to proponuję wstrzymać/anulować patchowanie i spróbować ponownie.
 
Ja mam SSD. Nie wiem z 10 minut. Oki poczekam. A co do anulowania i rozpoczynania na nowo próbowałem i na razie nie przynosi skutku.
 
Ja mam SSD. Nie wiem z 10 minut. Oki poczekam. A co do anulowania i rozpoczynania na nowo próbowałem i na razie nie przynosi skutku.
Jeśli masz mało miejsca na SSD to może się poprawka nie zainstalować (poprawka nie tylko dodaje ale i podmienia sporo plików na co potrzebuje dodatkowego miejsca na dysku do ich przetworzenia)
REDzi zalecają, gdy miejsca nie jest w nadmiarze, odinstalować grę i zainstalować ponownie.
 
To jest ogólny problem goga z tego co się orientuję. Kiedyś tak jedna z gier Anno kupiłem tam i nie udało mi się ściągnąć bo kilka sciagneic z rzędu zatrzymywało się na 89 %. Zgłosiłem to i po kilku dniach dostałem info na gog, że problem już naprawiony i rzeczywiście mogłem już ściągnąć.
 
Teraz potrze że w bonusach jest patch do pobrania. Ale nie wiem jak i gdzie go zainstalować
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    39.9 KB · Views: 47
Aktualizacja przez pierwsze ok. 40-45% ściąga pliki (u mnie około 560 MB, dość szybko), a następnie rozpoczyna się dość mozolne instalowanie aktualizacji. Można w tym czasie zaobserwować spore użycie miejsca na dysku (jakby gra instalowała się w drugim egzemplarzu). U mnie na SSD SATA III trwało to około pół godziny, procenty wtedy idą dość wolno (ale idą). Po zainstalowaniu gra zwraca tymczasowo zajęte miejsce na dysku.
 
To u mnie stoi i nic nie robi. Powtórzę moje pytanie. Patch można pobrać z dodatków tylko nie wiem jak. Mógłby mi ktoś pomóc ?
 
U mnie był problem z aktualizacją do 1.4
Jako, że grę zainstalowałem na SSD to miejsca na bogato nie było. Po instalacji zjadł około 60 GB a przy aktualizacji teoretycznie powinien wziąć mniej więcej 10GB. Zarezerwował 60 i miejsca zbrakło.
Skończyło się na odinstalowaniu i zainstalowaniu ponownie (oczywiście z pobraniem wszystkich plików)
 
Top Bottom