problem z babą cmentarną

+
problem z babą cmentarną

Po zabawie z dziećmi w sierocińcu na bagnach w Velen mam znaleźć Janka, na samym początku poszukiwań atakuje mnie baba cmentarna która jest nie do zabicia (pasek zdrowia wynosi 0 ) kiedy ją powalę znakiem Aard a następnie dobiję, dalej jest aktywna na mapie jako do zabicia, drugi taki przypadek mam kiedy dam Jankowi butelkę z "głosem" i wracam z nim do sierocińca na bagnach.
 
Zaczął bym od kilkukrotnego sprawdzenia spójności plików gry (gra pobierze jeśli zajdzie taka potrzeba uszkodzone pliki).

GOG.com:1. Uruchom GOG Galaxy i zaloguj się na swoje konto GOG.com
2. Przejdź do zakładki The Witcher 3: Wild Hunt
3. Kliknij kolejno MORE > Manage installation > Verify / Repair > VERIFY GAME
4. GOG Galaxy sprawdzi spójność plików gry

Steam:
1. Uruchom Steam
2. W sekcji „Biblioteka” kliknij prawym przyciskiem myszy na grę The Witcher 3: Wild Hunt i wybierz z menu opcję „Właściwości”
3. Wybierz zakładkę „Pliki lokalne” i kliknij w przycisk „Sprawdź spójność plików gry…”
4. Steam zweryfikuje pliki gry – proces może potrwać kilka minut
5. Po zakończeniu operacji okno sprawdzania automatycznie się zamknie

Origin:
1. Przejdź do zakładki „Moje gry” na stronie Origin.
2. Kliknij PPM ikonę gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.
3. Wybierz „Napraw instalację”.
 
Ucieknij na kilkadziesiąt metrów od niej, następnie pomedytuj godzinę i do niej wróć, powinna być już zabijalna.
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    220.6 KB · Views: 190
  • 2.jpg
    2.jpg
    233.3 KB · Views: 77
Last edited by a moderator:
Weryfikowałeś pliki gry? Bo te błędy najczęściej występują jak się wkradły jakieś błędy przy aktualizacji.
 
nie mam aktywnych opcji weryfikacji ani w gogu ani w stream (nie mam kodu - gra pożyczona) skąd można pobrać brakujące biblioteki? aktualizowałem grę poprzez pobieranie patchy teraz mam wersje 1.30
 
Last edited:
nie mam aktywnych opcji weryfikacji ani w gogu ani w stream (nie mam kodu - gra pożyczona) skąd można pobrać brakujące biblioteki? aktualizowałem grę poprzez pobieranie patchy teraz mam wersje 1.30

Ale gra do konta GOG jest przypisana (jak rozumiem, to wersja gogowska). Więc jeśli ktoś ci pożyczył grę, to niech ci się da zalogować do GOG Galaxy i wtedy bedziesz mógł zweryfikować/naprawić pliki. Dokładnie masz to opisane w tym poście.
 
taki sam problem mam kiedy walczę z cyklopem obok wieży z ukrytym skarbem, też nie można go zabić bo nie ma paska zdrowia
 
Top Bottom