Problem z cutscenką

+
Problem z cutscenką

Witam. Mam taki problem z animacją postaci w cutscence. Otóż jednej z postaci ustawiam animację walk i ona przez chwilę ładnie idzie, jednak mniej więcej w połowie drogi zacina się i po prostu prześlizguje do końca drogi. Dotyczy to zresztą nie tylko animacji walk, ale także innych. Co robię nie tak? Będę wdzięczny za pomoc.
 
Mi też czasami tak się dzieje w D'jinnim. Jak potem grasz normalnie to cutscena powinna działać.
 
Witam ponownie z kolejnym problemem:) Sprawa dotyczy wstawiania broni do cutscenki. Czytałem już i wiem, że należy w edytorze powierzchni dodać miecz i "włożyć" go pod jakąś teksturę, a następnie w edytorze cutscenek wydobyć go na zewnątrz. Kiedy jednak dodaję ten miecz w edyt. powierzchni to kiedy później otwieram edyt. cutscenek to tego miecza tam nie ma. Miecz brałem ze spisu items, gdyż w placeable nie ma żadnych broni, jednak w edyt. cutscenek jest grupa o nazwie cutscence placeable i wiem, że to tam powinien znajdować się miecz. Jak sprawić, aby miecz był odczytywany w cutscence jako placeable a nie jako item? Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale przedstawiłem mój problem. Dzięki z góry za pomoc:)
 
Musisz stworzyć nowy placeable z modelem miecza. Nazwę modelu (np. it_stlswd_001 - model miecza stalowego) w ustawieniach placeable'a. Jest bodajżę zakładka "Model Name" - tam go wpisz.Po za tym - LINK
 
Top Bottom