Problem z DLC - Najgroźniejszy potwór na Skellige

+
Problem z DLC - Najgroźniejszy potwór na Skellige

Cześć,

Mam pytanie, może ktoś będzie mi mógł pomóc. W zadaniu "Najgroźniejszy potwór na Skellige" występuje mi błąd. Po końcowej walce wilkołak nie chce umrzeć. Czołga się zawsze w to samo miejsce, wyje i nie umiera. Nie ma znaczenia jak poprowadzę rozmowę przez walką i z kim walczę. Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
 
Mam ten sam problem, też patch 1.0.7. Odnoszę wrażanie, że ostatni patch wprowadził więcej bugów niż naprawił :)
 
Również dorzucam się do prośby przedmówców by potraktować ten bug poważnie i naprawić najszybciej jak się da drodzy Redzi...
 
Mam dokladnie to samo... ten wolkolak sie zawiesza.... plus jeszcze moj bohater przytyl o 35 wagi!!! Na dodatek zrobila mi sie wersja angielska i odwrocilo mi sie sterowanie... Brawo Panowie.........................
 
Mam to samo, kurde, a właśnie dziś pobrałem 1.0.7. Gdybym wiedział, to chociaż dla tego zadania bym się wstrzymał. Są też*inne problemy z innymi zadaniami przez ten patch?
 
Mam to samo, kurde, a właśnie dziś pobrałem 1.0.7. Gdybym wiedział, to chociaż dla tego zadania bym się wstrzymał. Są też*inne problemy z innymi zadaniami przez ten patch?

I to nie z jednym. Ja jestem daleko w fabule. Wszystkie zlecenia wiedźmińskie mam już za sobą, ale i tak natrafiłem na 3 zadania których po łatce 1.07 zrobić nie można:
1. Nie można zaliczyć zadania z uzbieraniem wszystkich kart Gwinta pomimo uzbierania wszystkich kart.
2. Nie odpala się zadanie Miecz Berengara i nie można nawet tego miecza zdobyć.
3. Nie można odczarować statuetek szlachcica i żołnierza z Triss po tym jak trafia z powrotem do Novigradu.
 
Niestety mam ten sam problem :( Próbowałem to zrobić z różnymi opcjami - sam wilkołak i cała drużyna niestety zawsze nie można zabić wilkołaka
 
Nowe patche nowe problemy przecież to absolutnie logiczne. Chyba jeszcze nie było patcha do Wiedźmina który by naprawiając jedno nie psuł drugiego.
 
Od siebie dodam że nie działa też zadanie z zielarzem. Tym co ucieka na widok łowców czarownic.
Otóż nie chce z nami gadać. Jedyne rozwiązanie by misja nie wisiała w dzienniku to go sprzedać.
 
Przecież to cyrk jest z tymi łatkami. Więcej pieprzą niż naprawiają. Ktoś w ogóle sprawdza te łatki czy na odpieprz są robione, za chwilę gra będzie w takim stanie jak batman...
 
U mnie po 1.07 ten sam bajzel z tym zleceniem. Do tego mogę dorzucić dużo cichsze głosy bohaterów względem reszty dźwięków (w porównaniu z wcześniejszym stanem jest ogromna różnica na minus) i oczywiście spadki w fps w większej ilości lokacji aniżeli poprzednio (niektóre naprawdę znaczne....). Żeuna....
 
Trochę odejdę od tematu, ale zauważyłem że Redzi niemal w ogóle nie udzielają się na forum. Szkoda, że kontakt między twórcami a fanami praktycznie nie funkcjonuje.
 
Tak samo było w przypadku wiedźmina 2. Gracze zgłaszali swoje napotkane błędy a Redzi ignorowali to i po swojemu robili.
 
Potwierdzam ten sam błąd w zadaniu.Wcześniej miałem podobny problem z questem wilczej skórze jednak tam pomógł reset gry tu już nie .Może się wypowie osoba odpowiedzialna za tego patcha.
 
Ryli, "czy ktoś może sprawdzić" jakieś archiwum które linkujesz? Co za troll.

A wracając do tematu - potwierdzam, mam ten sam bug. Wilkołak nie zdycha.
 
Ryli, "czy ktoś może sprawdzić" jakieś archiwum które linkujesz? Co za troll.

A wracając do tematu - potwierdzam, mam ten sam bug. Wilkołak nie zdycha.

To nie żaden troll, na anglojęzycznym forum przewija się ten sam link i ludzie piszą, że działa.
 
Top Bottom