Problem z dodatkiem Krew i Wino

+
Witam,
Mam problem z dodatkiem Krew i Wino, Gdy wejdę w zakładkę zadania nie pokazuje mi się pierwsza misja związana z tym dodatkiem.
Chciałbym uniknąć przejścia gry na nowo .

Pozdrawiam
 
Witam,
Mam problem z dodatkiem Krew i Wino, Gdy wejdę w zakładkę zadania nie pokazuje mi się pierwsza misja związana z tym dodatkiem.
Chciałbym uniknąć przejścia gry na nowo .

Pozdrawiam

W menu głównym w lewym dolnym rogu posiadasz belkę z nazwą dodatku z dopiskiem "Zainstalowano"? Ukończyłeś już zadanie "Poeta w opałach", które jest wymagane, by zacząć dodatek?
 
Dodatek jest na 100% zainstalowany . A co do misji to pamiętam jak u znajomego odpaliliśmy wiedźmina i po ukończeniu prologu w zakładce "Zadania" . Pokazywało się zadanie z dodatku Krew i Wino.
 
Dodatek jest na 100% zainstalowany . A co do misji to pamiętam jak u znajomego odpaliliśmy wiedźmina i po ukończeniu prologu w zakładce "Zadania" . Pokazywało się zadanie z dodatku Krew i Wino.

Prawdopodobnie to kolega miał błąd, bo jak piszę, zadanie powinno pojawić się dopiero po ukończeniu zadania "Poeta w opałach". Spróbuj uruchomić dodatek z poziomu głównego menu zamiast podstawki i sprawdź czy działa, jeżeli tak to nie ma się czym martwić :p
 
Top Bottom