Problem z dodatkiem W3

+
Witam,
to mój pierwszy post na forum więc z góry proszę o wyrozumiałość.
Wiedźmina 3 kupiłem dawno temu w wersji podstawowej, z czterema płytami CD, mapka i naklejkami. Bez żadnych dodatków.
Zainstalowałem, włączyłem..przeszedłem w całości wersję podstawową gry. :)

Niedawno zakupiłem klucz do dodatku "Serce z kamienia". Okazało się, że na platformie GOG do tej pory nie wpisałem klucza z podstawowego W3. Uczyniłem więc to wczoraj po czym dodałem klucz z dodatku. Klucz wykrył, zainstalował, dlc również. Spoko.

Problem w tym, że teraz gdy klikam "Graj" coś tam sprawdza, coś konfiguruje kilka sekund po czym nic się nie dzieje a klawisz "Graj" z powrotem podświetla się na zielono. :(

Poratuje ktoś jakaś pomocną radą, rozwiązaniem mojego problemu?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
Weryfikowałeś pliki gry w GOG Galaxy? Więcej -> Zarządzaj instalacją -> Sprawdź/napraw. Okienko REDengine, o którym mówisz, wyskakuje przy jakichś nieścisłościach ze skryptami lub przy instalacji modów ze skryptami. Nie instalowałeś żadnych modów, tak?
 
Żadnych modów, nic poza pudełkową grą z 4ch płyt + SzK z klucza.

Teraz nie mam możliwości, spróbuje naprawić pliki wieczorem. Przedwczoraj, bez GoG'a gra działała poprawnie.
 
Najprawdopodobniej masz zainstalowaną wersję premierową gry, bez żadnych patchy (patchów?). Wpisz klucz GOG-a, pobierz Galaxy, zainstaluj "Dziki Gon" poprzez Galaxy - będziesz miał najnowszą, kompletnie wyłataną do werscji 1.32 grę. Na to dopiero zainstaluj "Serce z Kamienia". Dodatki raczej nie zainstalują się na podstawkę w niespaczowanej wersji premierowej.
 
Witam ponownie,
niestety znowu mam problem z dodatkiem Serce z Karmienia :/

Zauważyłem, że podczas chodzenia Geraltem, zwłaszcza sprintu zarówno Wiedźminem jak i Płotką sterowanie zaczyna "wariować". Bez mojej kontroli postać biegnie/jedzie na oślep, w dowolnym kierunku. Sterowanie mam całkowicie niesprawne w takiej sytuacji. Zatrzymuje się tylko sam z siebie np na jakichś krzakach. Wcześniej nigdy takich rewelacji nie było. Miał ktoś podobny problem i mógłby mi pomóc?

Pozdrawiam.
 
Też mi się to zdarzało, ale nie mam pojęcia o co z tym chodzi. Za każdym razem się musiałem nakombinować nieźle żeby się w końcu zatrzymał. W moim przypadku mogłaby być to jeszcze kwestia jakichś modów, bo chyba niektóre ingerują w animacje, ale ty pisałeś w końcu że żadnych nie masz.
Post automatically merged:

Też mi się to zdarzało, ale nie mam pojęcia o co z tym chodzi. Za każdym razem się musiałem nakombinować nieźle żeby się w końcu zatrzymał. W moim przypadku mogłaby być to jeszcze kwestia jakichś modów, bo chyba niektóre ingerują w animacje, ale ty pisałeś w końcu że żadnych nie masz.
 
Nic poza grę i dodatkiem, żadnych ingerencji modami. Mimo to problem jest i trochę martwi. Zwłaszcza ze podróże po Świecie Wiedźmina uskuteczniam konno głownie, nie mówiąc już o wyścigach.
 
Top Bottom