Problem z dźwiękiem 1.1 GOG

+
Dobra mózgi z cdprojektu. Jak to jest że na ps4 pro i xox (tak wiem jestem debilem bo kupiłem od was grę 3 razy) nie ma problemu z radiem/reklamami w tv i losowymi npc na ulicy podczas gdy na pc prawie nie słychać nic. Mam ten problem od premiery. Wczoraj w przypływie dobrego wajbu spowodowanego paczem 1.1 postanowiłem przeinstalować grę i nawet windowsa. Tutaj: Problem z dźwiękiem - weźcie to naprawcie

Ps Głośniki mam 5.1 ale nawet jak wepnę słuchawki to i tak nie słychać xD
 

Juffi

Forum regular
pokaż screena z ustawieniami dźwięku w CP , może masz wyciszone radio ;) przewiń również sobie ustawienia predefiniowane , bo na każde wyjście możesz mieć indywidualne ustawienia ...
dla testu zrób każde z ustawień na "0" wyciszone , wyjdź / wejdź ponownie i daj na maxa i sprawdź ...

cp_dzwiek.jpg
 
Last edited:
U mnie radio przestaje działać w czasie misji " stróże bezprawia", po rozmowie z informatorem następuje cisza w eterze. Sprawdzałem: na kilka sposobów przechodziłem tą misję, zawsze po tym psuje się radio i już nie wraca.
 
Zmieniana :) robi sie poprostu głucho. Tą misje zostawiłem. Ogarnąłem Kto sieje wiatr i tak z radiem jest OK
 
Mam bardzo podobny problem. Również posiadam głośniki 5.1 i w ogóle nie słychać radia na nich. Gdy podłącze słuchawki wszystko jest ok. Nie wiem czym może być spowodowany i jak naprawić ten błąd.
 
Generalnie jak wrócę po pracy do domu to sprawdzę z tym zerem i wyjściem/wejściem.
Wczoraj pobrałem sobie steamowego pirata dla testów w wersji bodaj 1.04 i tam radio działało normalnie. Podniecony tym faktem pobrałem steamowego pirackiego pacza do 1.06 i potem postacie przestał otwierać usta i nie było nic po za odgłosami miasta.

Problem mam od początku tzn premiery ale tylko na PC (wersja GOG bo taką posiadam). Na Ps4 Pro i Xbox One X wszystko działa elegancko (po za klatkami stabilnymi).
Tak czy inaczej dzięki za info. Odezwę się po pracy i powiem czy pomogło.
 
Zweryfikowałem u siebie, nie ma znaczenia czy 5.1 czy 2.0 - na save po misji gdzie radio się wywaliło nadal go nie ma. Na inny save radio działa poprawnie. Więc to coś innego
 
Nic to nie dało - 0/100 i włączenie wyłączenie gry. Skoro inni piszą o sejwach to sprawdziłem. Wykasowałem wszystkie wyłączyłem synchro i zacząłem grę od początku - nadal nic. Ktoś ma jakiś pomysł ?
 
od misji Gdzie jest Johny , notorycznie doświadczam braku dźwięku ( dialogi , pojazdy , radio ) ;) ale to jest ruletka ... raz dialogi są ok ( dobrze że napisy chociaż się poprawnie wyświetlają ) , a raz podróżowanie pojazdami ...
póki co tylko zakończenie ( najlepiej ubijając proces ) i uruchomienie gry pomaga na tę przypadłość ( chyba jak długo gra jest odpalona +/- 12h to tak się dzieje )
 
Last edited:
Sprawdzę dziś jak mi się zainstaluje ten nowy update i zobaczę czy wizyta w burdelu naprawi problem. Ja już pomysłu nie mam. Na konsolach jak grałem to wszystko super było nawet gliczy nie spotkałem a na pc same problemy :D
 
Wziąłem się wkurzyłem i podłączyłem do komputera słuchawki z konsoli (Sony Platinum Wireless Headset) i normalnie słuchać npc i radio. Na głośnikach dalej nic. Uważam że CDPR czegoś nie ogarnął z dźwiękiem wielokanałowym na pc. :/
 
Top Bottom