Problem z dźwiękiem w 1 retrospekcji

+
Status
Not open for further replies.
Problem z dźwiękiem w 1 retrospekcji

Siema! Mój problem polega na tym, że jak jest ta pierwsza retrospekcja po przesłuchaniu w Lochach to dźwięk w niej przerywa, co 2 słowo jest przerwane jakimś charczeniem... reszta retrospekcji i cutscen działa poprawnie. Zastanawiam się czy to wina gry czy felerna płytka. Jeśli wina gry to pasowałoby to poprawić w patchu 1.4 ;)

Mam Wiedźmina 2: EK.
 
Ale ja mam aktualne sterowniki... to raz. A co do tego przyspieszenia sprzętowego to u mnie na Windows 7 w dxdiag tego nie ma ;/ Poza tym to się dzieje tylko w tej jednej retrospekcji.
 
Większość osób tak ma, jeżeli jesteś na tyle zdesperowany to możesz napisać do pomocy technicznej.
 
thantor said:
Większość osób tak ma, jeżeli jesteś na tyle zdesperowany to możesz napisać do pomocy technicznej.

A żebyś wiedział, że napisze ;p Niby nic takiego, ale jednak kiedyś chciałbym to oglądnąć a obecnie graniczy to z cudem :/
W każdym razie dzięki za dobre chęci, temat do zamknięcia.
 
Możesz obejrzeć bez błędów w "dodatkach" w głównym menu. Gra musi mieć wersję 1.3.
 
@Up

U niektórych tak się po prostu dzieje i nic nie poradzisz... U mnie też tak było...
 
Ja ze swej strony napiszę, że mam konfiguracje dokładnie taką, jak zalecana i mnie ta pierwsza retrospekcja się nie rwała. :rolleyes:
Ale u kuzyna wystąpił ten feler.
 
robert70r said:
Ja ze swej strony napiszę, że mam konfiguracje dokładnie taką, jak zalecana i mnie ta pierwsza retrospekcja się nie rwała. :rolleyes:
Ale u kuzyna wystąpił ten feler.
A kuzyn pożyczył od cb płytę ?? i jakiego kompa miał ??
 
Ja miałem coś takiego, ale tylko w wersji 1,0. Drugie przejście już po patchu robiłem (1,1) i bez tego buga. Z tego co pamiętam to na tym czymś co tu od premiery TW2 forum symulowało, pomiędzy postami z bluzgami czasem zdarzały się normalne pytania i odpowiedzi i spośród wielu osób które o tym pisały, wielu pomogła całkowita reinstalacja gry, nie wiem czy to pomoże ale spróbować nie zaszkodzi.
 
Ja już próbowałem na wszystkie sposoby u mnie moim zdaniem nawala karta graficzna geforce 9500 gt bo to słaba krta.
 
robert70r said:
@Dawid8524, kuzyn ma chyba właśnie taką kartę, o jakiej wspomniałeś. Albo 9600 gt.
OK to już tera wiem że to wina chyba karty.A ty mu pożyczałeś płytę czy on miał swoją ??
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom