Problem z dźwiękiem

+
Witam
Mam problem z dźwiękiem w Wiedźminie 3 Dziki Gon, mianowicie nie mam dźwięków dialogów mimo iż postacie ruszają ustami i nie słyszę podstawowych dźwięków (podczas uderzeń, skakania czy zwykłego biegania itp.). Próbowałem już zmieniać na dźwięk przestrzenny i stereo, przeinstalowałem grę, robiłem weryfikację plików, próbowałem z różnymi kartami dźwiękowymi i na różnych kontach steam i GOG.


Proszę o pomoc, ponieważ chciałbym zagrać w tego wiedźmina next gen.
 
Witam
Mam problem z dźwiękiem w Wiedźminie 3 Dziki Gon, mianowicie nie mam dźwięków dialogów mimo iż postacie ruszają ustami i nie słyszę podstawowych dźwięków (podczas uderzeń, skakania czy zwykłego biegania itp.). Próbowałem już zmieniać na dźwięk przestrzenny i stereo, przeinstalowałem grę, robiłem weryfikację plików, próbowałem z różnymi kartami dźwiękowymi i na różnych kontach steam i GOG.


Proszę o pomoc, ponieważ chciałbym zagrać w tego wiedźmina next gen.
Cześć,

Miałem podobny problem po instalacji patcha 4.01. Trzeba w GOGu wejść w ustawienia gry "The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition" i wybrać "Zarządzanie instalacją" a następnie "Konfiguruj...". Tam zapewne będziesz miał język ustawiony na "English". Trzeba przestawić na "Polski" a następnie poczekać na pobranie aktualizacji z polskimi dialogami (ok. 3.8GB).

Pozdrawiam
Marcin
 
Top Bottom