Problem z FPS'ami.

+
Witam,
mam problem z grą Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona na Steam. Chodzi o wydajność gry, fps. W menu potrafię mieć nawet po 300 fps'ów zaś jeśli przychodzi mi już normalna rozgrywka to mam wachania fps'ów między 9-11. Tak się nie da grać... wymagania Wiedźmina 2 sprawdzałem i nie są one jakoś zbyt duże, mój komputer powinien na luzie udźwignąć tą grę i mieć w miarę dobre fps żeby rozgrywka była grywalna. Patrząc różnego typu poradniki i filmiki na necie zauważyłem, że ten problem jest praktycznie u każdego i trzeba coś zrobić żeby normalnie wszystko działało ale nie wiem co. Wymagania ustawiłem na najniższe jakie się da + prawdopodobniej wgrałem najnowszy patch do gry i też nic nie pomogło.

Specyfikacje mojego komputera:
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9600 GT
Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600, 2.40GHz
RAM: 8 GB
System: Windows 10 Pro 64-bit

Jakieś porady? Kupiłem po przecenie na Steam i chciałbym ograć nowy tytuł.
 
Last edited:
Po prostu Twoja karta graficzna nie spełnia minimalnych wymagań. W minimalnych jest GeForce 8800, który jest około 25-30% wydajniejszy od Twojej 9600 GT. Na znanym polskim portalu aukcyjnym za 165 zł jest GeForce GTX 660, który jest wielokrotnie mocniejszy od Twojej obecnej karty i na niej uruchomisz Zabójców Królów w ustawieniach wysokich, możliwe nawet maksymalne z uberpróbkowaniem przy 25-30 klatkach:
Do klatek na filmie dołóż około 10 "zjedzonych" przez program do nagrywania.
 
No ja grałem w wiedźmina 2 na jeszcze gorszym sprzęcie core 2 duo , 2 gb ram , gtx460 760 mb i windows vista , który był zawalony , ale te 19 klatek miałem i co chwile jakieś zwiechy . No ale komfortu to raczej nie było . Kup jakiegoś używanego xboxa 360 na olx pewnie znajdziesz za te 300 złotych( i gdzieś może w2 na też drogi nie powinien być ) i sobie nerwów zaoszczędzisz . Jeszcze możesz x box one to byś miał jeszcze lepszą grafę .
 
Last edited:
Top Bottom