Problem z GOG GALAXY

+
Problem z GOG GALAXY

Witam.
Mam taki problem z klientem GOG GALAXY ,mianowicie po dwukrotnym postawieniu systemu ,formacie itp. menu nie chcę się załączyć ,załadować wygląda to tak :
a na do datek nie mogę wejść na stronę gog.com na żadnej przeglądarce , nie mogę pobrać patchów ani nic innego. Dosłownie nic nie mogę zrobić tak aby zaktualizować Wiedźmina 3 Dziki Gon , a po zainstalowanie oryginału z płyty nie mogę odpalić bo wyrzuca mnie do strony gog.com która nie działa i karzę mi zaktualizować do patcha 1.1 a strona goga wygląda tak..
Proszę o pomoc. wszelkie visuale, MSCVR110 dll i inne takie juz byly porobione. a przed robieniem na nowo komputera wszystko dzialalo. Po pierwszym resecie kompa ,czyli postawieniu systemu były winstalowane rozne kodeki i sterowniki ,a teraz po drugim jest dalej to samo a nie bylo zadnych kodekow sterownikow ,poza kartą dźwiękową i graficzną.

---------- Zaktualizowano 11:23 ----------

A do tego nie mogę zupdatować goga bo przerywa w różnych momentach aktualizowania

Nowy kłopot,i aktualizacje nie chcą się pobrać,a z juz pobranych określa mi iż nie znaleziono zainstalowanej podstawy ,a jest zainstalowany. GOG twierdzi ze nie mogę pobrać ,ponieważ mam problem z "Conection" :D wszystko w załącznikach widać
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    83.8 KB · Views: 162
  • Bez tytułu2.png
    Bez tytułu2.png
    166.4 KB · Views: 160
  • Bez tytułu3.jpg
    Bez tytułu3.jpg
    162.6 KB · Views: 155
  • Bez tytułu4.png
    Bez tytułu4.png
    2.8 KB · Views: 131
Last edited:
@takashi20
Najprawdopodobniej masz problem z połączeniem internetowym (może jest niestabilne). Zresetuj ruter i sprawdź połączenie na http://www.speedtest.pl/

Jeśli nie dasz rady załadować strony (bo screen nr 2) to otwórz cmd ("konsola" windowsowa) i wpisz:
Code:
ping 216.58.209.36 -n 5

Jeżeli czas (time=???) będzie duży i restart rutera nie pomoże to skontaktuj się ze swoim dostawcą internetowym, bo na forum większej pomocy nie dostaniesz ;)
 
Pytanie z innej beczki ale wpiszę tutaj bo na tyle błahe że nie ma sensu zakładać nowego tematu - czy istnieje możliwość wyzerowania czasu gry na platformie GOG?
 
Top Bottom