Problem z instalacją, brak dźwięku,części tekstur

+
Status
Not open for further replies.
Problem z instalacją, brak dźwięku,części tekstur

Witam,
kupiłem edycję kolekcjonerską wiedźmina 2, zainstalowałem grę doszedłem do drugiego aktu, wtedy zmieniłem system za Win XP na Windowsa 7.Próbowałem zainstalować grę lecz wyskakiwały różnego rodzaju błędy, gdy w końcu gra się zainstalowała w menu nie było napisów, po naduszenu Escape gra się zatrzymywała lecz menu się nie pojawiało,nie było paska życia,menu ekwipunku. Wydawało mi się, że to wina płyt wiec napisałem do CDP w sprawie gwarancji, okazało sie,ze W2 nie posiada gwarancji dożywotniej i płyty nie mogą zostać wymienione. Pobrałem wiec grę z internetu i zarejerstrowałem ściągniętą kopię, lecz niestety teraz nie ma dźwieku. Czy poza kupnem nowej gry mogę zrobić coś innego?


Jak by był potrzebny mój konfig:
procesor:
AMD phenom II X2 Processor
karta graficzna:
ASUS ENGTS250 DARK KINGHT
HDD:
Samsung SpinPoint F3 1TB
plyta główna:
ASUS M3N78-VM Motherboard
RAM:
Kingston KHX8500D2K2/4G
Zasilacz:
Be quiet Pure Power L-430
 
Dokładniej proszę, jaka Edycja Win 7, co rozumiesz pod pojęciem "różnego rodzaju błędy", co oznacza termin "pobrałem grę z internetu" ?

Bo jak na razie to odnoszę wrażenie że masz totalne piractwo i to do tego źle poinstalowane, ale mogę się przecież mylić...
 
Jeśli uważasz,że piraty to mogę Ci wstawić zdjęcia.

Microsoft Windows 7 Home Premium OEM 64Bit PL, przesiadłem się na niego ponieważ na steamie kupiłem Just Cause 2 które działa tylko na Vista/7 oraz z okazji zbliżającej się premiery BF 3

Błędy transferu danych crc, oraz gdy zrzuciłem grę z płyty na komputer tak jak było napisane:

cdprojekt said:
2) Sprawdź, czy uda się zainstalować grę z dysku twardego. W tym celu utwórz w wybranym miejscu 2 nowe foldery, a następnie skopiuj do nich (metodą kopiujwklej) zawartość obu płyt z grą. Jeśli w czasie kopiowania nie wystąpią żadne błędy, uruchom plik Setup.exe z folderu, do którego skopiowałeś zawartość DVD1.
Gdy zostaniesz poproszony o umieszczenie drugiej płyty, kliknij przycisk przeglądaj, a następnie wskaż folder, do którego skopiowana została płyta DVD2.

Pojawiło się,że archiwum jest uszkodzone lub ma niewłaściwy format.

A ponieważ nie mogłem zainstalować gry z płyty to ściągnąłem piracką wersję gry( chociaż z tego co wiem to jeżeli posiadam oryginał wolno mi ściągnąć wersję na własny użytek) z internetu i zarejerstrowałem ją kluczem z oryginałki.

A oto obiecane zdjęcie(nawet z podpisem na kartce, żeby wątpliwości nie było):
 
Proponuje uaktualnić system i wszystkie sterowniki do podzespołów. Sprawdź w menadżeryzm urządzeń czy nie ma błędów z jakimś sterownikiem, albo czy aby na pewno wszystkie masz po instalowane. Bo to częsty błąd przy przesiadce z systemu na system brak odpowiednich sterowników... Błąd przy instalacji gry z dysku również występuje, czy tylko przy instalacji z płyty ?
 
Nie o Wieśka mi chodziło, w to to akurat wierzę bez zastrzeżeń, bardziej o Windowsa, szczególnie że dla kogoś kto siedział na archaicznym XP przejście bezproblemowe na 7 czasem problem stanowi (chodzi o sterowniki itp), jeżeli chodzi o wstawki z netu to większość jest piratów poprzerabianych w jakiś dziwny sposób więc możliwe że jakąś lewiznę zassałeś. Co do instalacji to na tym czymś co forum udawało pomiędzy bluzgami i kłótniami ten temat (błędy CRC) przewijał się dość często, ja nie miałem z tym żadnych problemów, ale skłonny jestem uwierzyć w to co pisali że przesadził CDP-R z kompresją na płytach i błąd wywala na słabych napędach przy zmianie warstwy, spróbuj sprawdzić grę u kogoś innego czy będzie miał to samo. Jak będzie działało to pożycz napęd, wiem że to problematyczne ale poza tym to już rzeźba z nowym biosem do napędu (masz na stronie cdrinfo.pl)albo zakup nowego, chociaż flash biosu w większości wypadków pomaga.
 
Przy instalacji z dysku też wyskakiwał błąd, sterownik aktualne. Gra wcześcniej na Xp instalowała się w miarę normalnie(raz instalacja się zacięła,a raz wyskoczył błąd CRC ale potem było dobrze,na 7 cały czas błędy lub niepełna instalacja)
 
Spróbuj zrobić obraz z płyty i odpalić daemon toolsem.
Ściągnij DriverEasy i zaktualizuj wszystko sobie.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom