Problem z instalacją

+
"No fajnie klikam instalacje i wyświetla m się komunikat że mam znalesić odpowiedni folder i nie mam pojęcia co dalej nic nie działa w tej instrukcji pisze że mam to zrobić w pliku instalacyjnym gry a ja się pytam gdzie on jest znalazłem katalog z wiedźminem i próbuje kliknąć OK i ciągle wyskakuje mi jakiś błąd." grzeste70

AHa nie znajdowało pliku nazwa musi się zgadzać

Scaliłam
zi3lona
 
Last edited by a moderator:
instalacja

Mam wszystko pobrane i zrobione a jednak podczas instalacji wyskakuje mi błąd i pisze że w folderze nie ma TW2EE_ REDkit-1a.
Proszę o pomoc bo cały dzień próbowałem to naprawić i nic :(

Scaliłam z istniejącym wątkiem.
zi3lona
 
Last edited by a moderator:
Zamierzam zainstalować na początku REDKita w wersji dla graczy, a następnie dla moderów. Zakładam, że chęć sprawdzania modów nie wyklucza ich tworzenia w edytorze i odwrotnie. Czy jednak mogę zainstalować tylko jedną z wersji (grasz albo tworzysz)?
 
Podczas instalacji Redkita wyskakuje mi:

D:\Program Files (x86)\Wiedźmin 2\Redist\SQLite-1.0.66.0-setup.exe

An error ocured while trying to read the source file:
The source file is corrupted
Połączyłam z już istniejącym watkiem.
zi3lona

Instalator RedKita musisz uruchomić prawym jako administrator u mnie to pomogło.
 
Witam!
Ostatnio miałem formata. Chciałem zainstalować sobie WII. Pierwszy problem to taki, że miałem problem z data2.cab (wcześniej go nie miałem). Po 2 dniach bitwy z PC ściągnąłem wersję z GOGa. Zainstalował się. Dziś przypomniałem sobie o FCR, a po chwili o całym REDKit. Ściągnąłem te 4 party i instalator oraz SQLite (5 plików). Zainstalowałem SQ po czym wziąłem się za RK. Niestety zaraz po rozpoczęciu instalacji wyskakuje mi taki błąd:
http://scr.hu/0uyj/01ole
UAC miałem już wcześniej wyłączone. SQ odinstalowałem i zainstalowałem jako administrator, dodatkowo zrobiłem ścieżkę jaka jest na tym zdjęciu. Nadal nic. W razie czego ściągnąłem patcha 3.4.1. I NADAL NIC. Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem? Może jeszcze czegoś nie doinstalowałem?
 
Last edited:
Witam!
Ostatnio miałem formata. Chciałem zainstalować sobie WII. Pierwszy problem to taki, że miałem problem z data2.cab (wcześniej go nie miałem). Po 2 dniach bitwy z PC ściągnąłem wersję z GOGa. Zainstalował się. Dziś przypomniałem sobie o FCR, a po chwili o całym REDKit. Ściągnąłem te 4 party i instalator oraz SQLite (5 plików). Zainstalowałem SQ po czym wziąłem się za RK. Niestety zaraz po rozpoczęciu instalacji wyskakuje mi taki błąd:
http://scr.hu/0uyj/01ole
UAC miałem już wcześniej wyłączone. SQ odinstalowałem i zainstalowałem jako administrator, dodatkowo zrobiłem ścieżkę jaka jest na tym zdjęciu. Nadal nic. W razie czego ściągnąłem patcha 3.4.1. I NADAL NIC. Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem? Może jeszcze czegoś nie doinstalowałem?


Z błędu wynika, że plik jest uszkodzony. Polecam ściągnąć nowy np. z tej strony:
http://sourceforge.net/projects/sqlite-dotnet2/files/SQLite for ADO.NET 2.0/1.0.66.0/

Ewentualnie możesz spróbować odinstalować sqlite i zainstalować od nowa RedKit'a (proces instalacyjny RedKit'a powinien sam go doinstalować)
 
Ściągnąłem ten z linka, zainstalowałem i nadal ten sam błąd. Gdy wywaliłem SQ błąd nadal się powtarza.
 
Możesz spróbować przeinstalować W2 i Redkita na inny dysk, lub inną partycję dysku (może pomoże)

Spróbuj też przekopiować pobrany plik (SQ) do lokalizacji w której RedKit wywala błąd.
 
Last edited:
Dobra, jakoś instalacja idzie. Zainstalowałem WII na domyślną ścieżkę i od nowa ściągnąłem REDKita. Prawdopodobnie coś się źle ściągnęło bo dopiero teraz zajarzyło.
 
Top Bottom