SOLVED Problem z instalacja

+
Problem z instalacja

Mam problem z Wiedzminem 3 w wersji pudelkowej. Kupilem gre w dzien premiery i od tamtej pory gre zainstalowalem na konsoli tylko 2 razy. Wszystko dzialalo bez problemu. Nie gralem mimo wszystko duzo poniewaz nie bylo na to czasu. Ostatnio naszla mnie ochota, aby zainstalowac gre ponownie i zaczal sie problem. Gra w trybie offline ( bez aktualizacji ) instaluje sie tylko do 93% ( za kazdym razem jest to 26,01GB ), a z aktualizacjami dane z plyty przekraczaja 100% wymaganej instalacji przez co nie da sie jej zainstalowac prawidlowo. Przy kazdej probie dostaje komunikat ze plyta jest brudna lub uszkodzona, lecz na plycie nie ma wiekszych rys, ktore moglby uniemowzliwic instalacje ( mam gorsze plyty, ktore dzialaja ) tylko minimalne slady uzytkowania, ktore spotka sie na kazdej uzywanej choc raz plycie. Plyte przechowywalem caly czas w boxie wiec nie ma mowy o przypadkowym uszkodzeniu. Kontaktowalem sie juz z supportem xboxa, lecz niestety nic nie pomoglo, dlatego postanowilem jeszcze o problemie napisac tutaj. Glupio jest wydac 250zl za gre, ktora po 2 instalacjach sie zepsula i znowu kupic kolejna kopie...
Bede wdzieczny za wszelka pomoc.
Dziekuje i pozdrawiam.
 
Spróbuj się skontaktować z pomocą techniczną CDPR, bo tutaj raczej nikt ci nic cudownego nie wymyśli.
 
Problem rozwiazany, wyatarczylo zaniesc do punktu regeneracji plyt. Widocznie gdzies powstala rysa uniemozliwiajaca instalacje. Po zabiegu gra zainstalowala sie bezproblemowo.
 
Top Bottom