Problem z launcherem - przerwana aktualizacja 3.4

+
Status
Not open for further replies.
Problem z launcherem - przerwana aktualizacja 3.4

Dzisiaj jak zwykle chciałem sobie poćwiczyć i pobawić sie na arenie w wiedźminie 2 - chce przejsc drugi raz, ale tym razem na poziomie mrocznym i z full combat rebalance. Po włączeniu launchera zauwazylem, ze launcher zaczal ściągać aktualizacje mimo, ze cały czas był podłączony do internetu to dopiero teraz zaczal ściągać aktualizacje. Po zainstalowaniu aktualizacji 3.3 launcher zaczal ściągać aktualizacje 3.4 (ucieszyłem sie, bo w koncu ten Patch jest potrzebny do uruchomienia moda) jednak aktualizacja przestała sie sciagac i od tamtej pory widnieje napis, ze launcher nie moze sie połączyć z serwerem, próba odnowienia - 10 sekund. Z góry dziekuje za pomoc.


Jeszcze jedno pytanie - jak mozna sprawdzić wersje tej gry? W windowsie 8.1 po wywołaniu właściwości pliku exe gry nie pokazało mi wersji.

Pozdrawiam :)
 
Patche 3.4 oraz 3.4.1 zawsze możesz ręcznie pobrać stąd: http://redkit.cdprojektred.com/index.php?c=download

W windowsie 8.1 po wywołaniu właściwości pliku exe gry nie pokazało mi wersji.
Nie ma takiej opcji, że ci nie pokazało. Zawsze pokazuje.
Możesz też sprawdzić wersję gry w pliku ReadMe, natomiast jeśli przerwało ci patchowanie w połowie, to może być tak, że ReadMe już się zaktualizował, a sam plik *exe już nie - lub odwrotnie.
 
Przepraszam za nazwę tematu. Sprawdziłem plik witcher2.exe (lokalizacja pliku - wiedzmin2/hin)i nie wiem jak wczesniej nie zauwazylem tej informacji o wersji - 3.3.1.

Co do zaktualizowania plików to one chyba sie aktualizują dopiero po zainstalowaniu patcha(aktualizacji). Najlepszym sposobem byłoby rozwiazanie tego problemu z łącznością (niech wszystko samo sie zaktualizuje) - nie mam mozliwosci reinstalacji gry - płyta sie złamała, a moj internet nie pozwala na szybkie ściągnięcie tej gry z gog.com.

Po ściągnięciu aktualizacji launcher wymaga instalacji patcha - gdyby podczas ściągania Patch wprowadzałby zmiany w plikach gry to prawdopodobnie byłoby za duzo problemów z grą. Oczywiscie moge sie mylić :)

Mody zeszły na dalszy plan - teraz chce tylko, zeby podstawka działała, ajesli jest tak jak Ty mówisz, nie jak ja mowie to w tym momencie mam niezdatną do użytkowania, w połowie (nawet nie - bo pojawił sie pasek aktualizacji i od razu blad) zaktualizowana do wersji 3.4 gre :/
 
Last edited:
No dobrze, ale czy podczas ręcznego ściągania i instalowania patcha (linki wyżej) też występują problemy? Co stoi na przeszkodzie, żebyś sobie zaktualizował grę na własną rękę, tj. z pominięciem launchera?
 
Nic, ale zawsze wolałbym, zeby to gra sama sie poprawnie zaktualizowała. I chciałbym rozwiązać problem z tym launcherem - dlaczego nagle stwierdził, ze nie moze sie połączyć z internetem.
 
dlaczego nagle stwierdził, ze nie moze sie połączyć z internetem.
Tego bez dokładnej diagnozy ci nie powiem, a skoro gotowe rozwiązanie masz pod ręką (samodzielnie spatchowanie gry), to musisz mi wybaczyć, ale ja jestem zbyt leniwy, żeby sobie dokładać roboty :p
 
@lukizzz

Instalowałeś ostatnio jakiegoś antywirusa? Możliwe, że jego firewall blokuje połączenie lunchera z serwerem. Wyłącz go na czas aktualizacji i sprawdź czy luncher działa. Ewentualnie możesz wyłączyć firewall'a systemowego - jeśli to też Ci nie pomoże, to cóż, pozostaje ściągać ręcznie. :)
 
Nie - launcher sciągał poprawnie wszystkie aktualizacje do numeru 3.4 gdzie zaraz po pojawieniu sie tego paska ktory pokazuje ile sie ściągnęło stracił połączenie z tymi serwerami i od tamtej pory cały czas widnieje napis ,,blad połączenia, ponawianie za 10sekund".
 
@lukizzz

W takim razie nie mam pomysłu. Problem leży zapewne po stronie oprogramowania. Zrób tak jak napisał wcześniej szypek - zainstaluj patcha "ręcznie". Problem z połączeniem może sam zniknie jeśli jest to błąd lunchera.
 
Rozwiązałem problem - jakis dziwny proces pozostały po dawnym antywirusowe blokował launcher, teraz mi normalnie zainstalowało i ściągnęło aktualne 3.4, ale mam jeszcze 1 pytanie - czy to normalne, ze nie da sie włączyć tego redkita? Bo opcja ,,uruchom redkit" jest u mnie przyciemniona i nie mozna jej kliknąć.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom