Problem z meczami rankingowymi, trybem klasycznym, mozaiką rangi.

+
Mój problem polega na tym, że obecnie nie mam pojęcia w jakim trybie gram. NIe wiem czy gram w trybie rankingowym czy klasycznym. Spowodowane jest to tym, że mając zaznaczonego "ptaszka" oczekuję rozgrywek rankingowych lecz takie chyba w moim przypadku nie są rozgrywane. Mam zaznaczone, gram, wygrywam i nie otrzymuje zani postępu w mozaice rangi ani nie zalicza mi tej wygranej na poczet rozgrywki rankingowej tylko traktuje to jako klasyczną potyczkę. Po odznaczeniu gram zwykłą nierankingową potyczkę w ten sam sposób. Jest to zupełnie losowe: czasem gram rankingowo czasem nie.
Czy ktoś napotkał podobny problem?
 
Tak (PS4). Aby wrocic do rozgrywek rankignowych, po takim kwiatku, odznaczam ptaszka i zaznaczam. Potem dziala.

Problem nie dziala w druga strone. Na 'odznaczeniu' zawsze dzialaja rozgrywki klasyczne, przy czym po takiej rozgrywce ptaszek w menu jest automatycznie zaznaczony.
 
Dzięki zadziałało
(...) świetnie ! Wygrałem chyba z 8 pod rząd i wszystko jak krew w piach. Odznaczyłem, zaznaczyłem i na dzień dobry dostałem na królową krabopająków foltesta z gaunterem. Przegraną zaliczyło oczywiście. Ta gra mi nadwyręża ostatki cierpliwości
 
Last edited by a moderator:
O! W weekend miałem podobny problem. a już myślałem, że przegapiłem jakiś przegrany mecz rankingowy i dlatego mi nie zaliczyło... Dobrze wiedzieć
 
Dokładnie to samo miałem w ubiegłym tygodniu. Chyba w czwartek.
Zorientowałem się po tym, że mimo którejś z kolei wygranej z rzędu nie mam żadnego elementu witraża a gier nie rankingowych w swoim "gwintowym życiu" rozegrałem może ze dwie.

W każdym razie nie omieszkałem napisać do wsparcia. Otrzymałem odpowiedź, że otrzymują tego typu zgłoszenia. Gracze pomimo zaznaczonej opcji "postępy rankingowe" rozgrywają potyczki. Poradzono mi, abym jeśli taka sytuacja wystąpi odznaczył i zaznaczył ponownie, że chcę grać rankingi. Wtedy wszystko wraca do normy. Tak, potwierdzam. Działa.

Oczywiście fragmentów witraża nie otrzymałem jako rekompensaty.
 
Cieszysz się, że dobrze ci idzie a tu grasz tylko potyczki pomimo zaznaczenia:giveup: Proszę mnie dobić.
 

Irtek

Forum regular
Również miałem ten błąd w zeszłym tygodniu. Nie pomogło odhaczenie i ponowny wybór rozgrywki rankingowej. Nie pomógł restart gry. Dopiero na drugi dzień wszystko wróciło do normy.
 
Co jest jeszcze dziwniejsze zwykłe potyczki wyszukuje w 10 sek. a na rankingowy czekam w tej chwili już 9 min.

po 15 minutach wyszukiwania pojawia się komunikat: "Podczas prób nawiązania połączenia z serwerem wystąpił błąd- spokojnie najprawdopodobniej już go usuwamy" czy coś w ten deseń...
 
Last edited:
pojawia się komunikat: "Podczas prób nawiązania połączenia z serwerem wystąpił błąd- spokojnie najprawdopodobniej już go usuwamy" czy coś w ten deseń...

Tez mi sie zdarza. No co Pan zrobisz :shrug:
 
Top Bottom