Problem z miejscem na dysku i instalacją New game +

+
Problem z miejscem na dysku i instalacją New game +

Witam wszystkich

Grę mam zainstalowaną w wersji 1.06. Mój problem polega na braku miejsca na dysku systemowym. Podczas instalowania dodatków ( nowy wygląd ciri i finishery wymagają 1.07 a tego nie mogę ściągnąć z uwagi na miejsce na dysku ) i patchy z 1.06 do 1.07 instalator stwierdza ze nie ma miejsca na dysku systemowym i tu ma rację bo jest go 3 GB. Grę oczywiście mam zainstalowaną na innym dysku ( w moim przypadku G ) i tak też ustawioną lokalizację mam w ustawieniach platformy --> download/ game / games/ extras to: G.... Jednak za każdym razem gdy uruchamia się aktualizacja to gog stwierdza: "instalation failed", co za tym idzie, nie mogę zainstalować New Game +. Używam systemu windows 8. Czy można jakoś to zmienić? probowałem tego
http://forums.cdprojektred.com/thre...ącej-ilości-miejsca-na-dysku-quot-ROZWIĄZANIE
jednak w moim przypadku nie zadziałało a wrecz pokiełbasiło ustawienia i musiałem wykonac przywracanie ustawień
 
Last edited:
Właśnie miałem edytować post z linkiem do tego, w moim windowsie te zmiany spowodowały problemy z wydajnością i otwieraniem zdjęć, musiałem wykonać przywracanie ustawień.
 

Ukash

Forum veteran
@blizniak1308 W jaki sposób objawiały się problemy z wydajnością ? Nie powinno być takiej sytuacj bo system nie trzyma tam nic związanego ze swoim działaniem. Pomimo problemów nie dało się zaktualizować gry ? Zmianę wprowadza się tymczasowo po aktualizacji przywracasz domyśle ścieżki.
Spróbuj zmiany tylko dla TEMP.

Kolejna opcja to rozszerzene partycji systemowej z pomocą programu EASEUS Partition Master.
 
Last edited:
Spadek wydajności jest ogólny, wolniej się uruchamia system, otworzenie zwykłego folderu trwa około 1 minuty jak by się zastanawiał a przeglądarki przekracza możliwości jego refleksu, dodatkowo po ponownym uruchomieniu wyskakuje komunikat, dodatkowo opóźniający reakcje: loading data base failed: check permissions. Po ponownym przywróceniu ustawień, które nie zmieniają ścieżek dla plików TEMP wciąż fail przy instalacji. Została tylko opcja z poszerzeniem dysku..
 
@blizniak1308 może sprawdź czy w rejestrach masz na pewno przestawiony na dobry folder do pobierania plików przez GOG
regedit -> HKEY_LOCAL_MACHINE -> software -> Wow6432Node -> gog.com -> GalaxyClient -> settings -> downloadsPath i extrasPath
 
Last edited:
Pomogło usunięcie drugi ( ! ) raz gog i zainstalowanie jeszcze raz, nie wiem w czym tkwi problem. Grę zaktualizowałem ręcznie ze zmienionymi ścieżkami do 1.08, teraz jest problem z new game +, informuje o nie odpowiedniej wersji i konieczności aktualizacji. gog,galaxy dalej failuje. Ścieżka regedit prowadzi do folderu gog na G a więc innego niż określony.
 
Top Bottom