Problem z mimiką.

+
Problem z mimiką.

Zacznę od tego, że mój sprzęt jest dosyć słaby, a ja sam nie jestem ekspertem w tym temacie. Mam pewien drobny problem. W trakcie dialogów albo dyskusji, mimika bohaterów i ich ruchy są spowolnione. Dubbing leci normalnie, ale wszystkim inne jest w tyle, jest to tym bardziej widoczne, im dłuższe są kwestie. Długo mi to nie przeszkadzało, dopiero przy okazji oglądania gameplayi na YT zauważyłem jak wiele tracę, bo męczę się i przeskakuje dialogi (oczywiscie po wysluchanie kwestii lub przeczytaniu napisów), podczas gry normalnie mimika i ruchy postaci wyglądają bardzo dobrze. I tu moje pytanie. Czy to wina mojego słabego sprzętu, czy może czegoś innego? W grze (przy powiedzmy normalnej eksploracji w otwartym swiecie), na srednich ustawieniach mam ok 18fps. Po zastanowieniu to dziwne, że otwarty świat działa z powodzeniem (wiem, że według wielu z Was 18fps to powód do samobójstwa, ja to widzę inaczej), a proste dialogi, gdzie na ekranie jest tylko twarz bohatera i rozmazane elementy tła działają źle. Jesli ktoś miał podobny problem i znalazł rozwiązanie, to bardzo proszę o pomoc, jeśli ktoś wie, że to po prostu wina słabego sprzętu i to normalne- dziękuję za lekcję :)
 
U mnie podobnie, brakuje synchronizacji głosu z obrazem w trakcie dialogów, ale pomysłu nie mam dlaczego ;)
 
Najprawdopodobniej jest to spowodowane słabym komputerem. Mój znajomy ma to samo, a i sprzęt niezbyt dobry.
 
Top Bottom